Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Masio

Kabel Ethernet

Polecane posty

Cześć

Od pewnego czasu mam problem z Internetem.

Ikona w prawym dolnym rogu od Internetu jest przekreślona na czerwono, jednak, gdy poruszam tym kablem lub po prostu poczekam, to połączenie można powiedzieć, że wraca.

Jednak przy każdorazowym włączeniu komputer problem od nowa się pojawia.

Według komputera, jest to problem z sterownikiem karty sieciowej ale zmiana lub aktualizacji nie pomogły.

Mam nadzieję, że to wina kabla, a nie karty sieciowej, chociaż ten sam kabel w laptopie nie ma problemu.

Macie jakieś pomysły?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to wina kabla, a nie karty sieciowej, chociaż ten sam kabel w laptopie nie ma problemu.

Pokrętna ta twoja logika... "Kabel działa na lapku, ale mam nadzieję, że to wina kabla." Zaktualizowałeś/zmieniłeś stery do sieciówki, a nic to nie dało. Także co tu dużo mówić. :P Prawdopodobnie pada ci karta sieciowa.

Powiedz mi tylko - sieciówkę masz zintegrowaną, czy osobną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza wymiana kabla niż karty ale uświadomiłeś mnie i przynajmniej już wiem.

Niestety zintegrowana ale mam tylko pytanie, karta na usb to dobry pomysł? Czy nie bawić się w takie półśrodki i kupić osobną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zintegrowana ale mam tylko pytanie, karta na usb to dobry pomysł? Czy nie bawić się w takie półśrodki i kupić osobną?

Jak masz roter wifi, to warto kupić sieciówkę na usb. Jeśli jednak masz tylko po kablu, ko kup zwyczajna na PCI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...