Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buchshi

Spy Hunter 4

Polecane posty

Nie wiem, czy to odpowiedni temat, ale innego nie mogłem znaleźć. Otóż mam następujący problem. Po włączeniu dzisiaj komputera, okazało się, że jakimś cudem zainstalował mi się "Smileys We Love" ... tak więc szukałem czegoś, aby wywalić ten syf z komputera. Znalazłem Spy Hunter 4, gdzie niby wszyscy bardzo zachwalali ten program. Postanowiłem zainstalować. Pyk, instalacja skończona, pełny skan, wykrytych zagrożeń 130 ... No, ale żeby cokolwiek zrobić, jak się okazuje, trzeba zarejestrować go - wykupić.

W ten oto sposób teraz szybka dezinstalacja shitu. Wszystko pięknie, fajnie, program rzekomo odinstalowany.

Ale co się okazuje, mimo, że odinstalowałem, wywaliłem z rejestru, usunąłem folder z program files, to program dalej, gdzieś, jakimś cudem działa. Otwiera mi się okno co parę godzin, ze program wykrył nowe zagrożenia i że trzeba usunąć. Oczywiście, wersja nie zarejestrowana...

Tak więc prosze o pomoc, czy da radę pozbyć się tego. Dopiero co robiłem formata przed kilkoma dniami, padł mi napęd, pendrive się zepsuł, więc nawet jak bym chciał to drugiego na dzień dzisiejszy zrobić nie moge, a cholernie wkurza mnie to.

Z góry dzięki za pomoc ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...