Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LittleJoe

Problem z pobieraniem większych plików niż 10mb

Polecane posty

Po próbie ściągnięcia jakiegokolwiek pliku o rozmiarze większym niż 10mb wyskakuje mi strona z takim oto komunikatem:

ERROR

The requested URL could not be retrieved

While trying to retrieve the URL: http://www.xtreme-lab.net/gtx/download/gtxgo_d313_b15.zip

The following error was encountered:

* The request or reply is too large.

If you are making a POST or PUT request, then your request body (the thing you are trying to upload) is too large. If you are making a GET request, then the reply body (what you are trying to download) is too large. These limits have been established by the Internet Service Provider who operates this cache. Please contact them directly if you feel this is an error.

Your cache administrator is webmaster.

Próbowałem zmieniać przeglądarkę ale nic nie pomogło. Mam 6mb łącze z Dialogu w bloku dzielone na kilku sąsiadów. Wcześniej nie było takiego problemu, dopiero teraz. Czym to może być spowodowane? Będę wdzięczny za wszelką pomoc. :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko próbujesz pobierać z jednej strony, czy wypróbowywałeś różnych stron? U mnie czasami jest tak, że po prostu jakaś strona jest zawirusowana, lub korzysta z niej za dużo użytkowników, i wtedy wybieram najprostsze wyjście, czyli wchodzę na inną stronę. Pozdrawiam :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się za bardzo na połączeniu dialogowym, ale z tego co wyczytałem to twój admin ustalił limit co do wielkości pliku. Oczywiście mogę być w błędzie, dobrze by było gdybyś napisał coś więcej o twoim połączeniu, chodzi mi w szczególności o tym kto jest operatorem twojego połączenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...