Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tridanis

Monitor się wyłącza po zalogowaniu

Polecane posty

Mam dosyć dziwny problem, kiedy próbuję zalgować się na użutkownika monitor poprotu się wyłącza, ma ktoś jakieś pomysły?

Trzeba jeszcze dodać że:

1. Kiedy naciskam alt+ctrl+delete monitor magicznie zaczyna działać.

2. Przeinstalowanie sterownika graficznego nie dało nic.

3. Po uruchomieniu monitor przez jakieś 2-5 sekund wyświetla obraz normalnie.

4. Po utworzeniu nowego profilu, problem znika na nowym użytkowniku.

5. Sciągnąłem programik o nazwie "Carroll" który pozwala na zmianę rozdzielczości z poziomu innego użytkownika, pomogło, ale tylko do pierwszego restartu.

Karta graficzna to gtx770, ogólnie cały komputer przyszedł do mnie w piątek, a monitor to CRT, MS2195P (wynienie jak dozbietam do czegos normalnego ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w tryb awaryjny, usuń sterowniki i spróbuj wyczyścić pozostałości za pomocą np. http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Fusion,Program,Windows,39277.html. Potem na świeżo zainstaluj sterowniki. Pamiętam że mój kolega przy któryś sterownikach do karty geforce w laptopie też nie miał obrazu. Jak nie pomoże to może format?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem driver sweepera, wszystko było fajnie póki, chyba po sesji w heartstona, zaczą się włąsnie taki cyrk. Jeśli nic nie zjadę to pewnie format poleci, pic w tym że system zainstalowałem przedwczoraj i wolałbym jednak poszukać innego rozwiązania. Dziękuje za odpowiedź smile_prosty.gif

Edit: obejdzie się bez formata, cały dzień nad tym siedzę i doszedłem do wniosku że zainstalownie sterownika pomaga wyeliminować problem pod warunkiem że nie będe uruchamiał heartstona o_O dziwne, na starszych sterownikach nic się nie zmieniało. Interesuje mnei tylko co ta gra mi zmieniała że obraz znikał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...