Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piter98

Gigabyte ga-ep45t-ds4 i SLI

Polecane posty

Większa, tylko że za cenę dwóch kart kupisz coś o podobnej wydajności (jak nie lepszej), pozbędziesz się przy tym problemów typowych dla SLI (mikroprzycięcia, zwiększone obciążenie procesora, itp.), a przy okazji zestaw będzie tańszy w eksploatacji (mniejszy pobór mocy) i będzie wydzielał mniej ciepła.

Niespecjalnie widzę zalety z łączenia dwóch tych kart, w stosunku do kupna pojedynczej karty o podobnej wartości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi o to ze jedną 550ti już mam, a jak kupie używkę za 300+20 za mostek to łatwa kalkulacja 320zł, za to się nie kupi żadnej dobrej karty....:(, o pobór mocy się tam nie martwię, chodzi mi tylko czy na 100% pójdzie na tej płycie, bo sam szukałem kilka dni i nie znalazłem żadnej potwierdzającej informacjii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zł za GTX550Ti? Ty sobie żartujesz, prawda? Przecież to jakaś chora cena delikatnie mówiąc, ta karta nowa by nie była tyle warta :)

Sprzedaj obecnego GTXa (za ~200zł powinien pójść... nikt rozsądny za niego nie da 300zł), a za te ~520zł (200 + 300 + 20) poluj na np. HD7850, a z używek to może i GTX660 się trafi na jakiejs aukcji. Będzie nieporównanie lepiej niż na SLI z GTX550Ti.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...