Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SleeperPL

Problem z instalacją sterów od Nvidii

Polecane posty

Hej!

Wielkie sory, jeśli w złym dziale umieściłem ten temat ale nadal jestem zielony ;/.

Mam problem ze sterownikami z Nvidii. Chciałem zainstalować najnowsze, a te usunęły mi stare dane, po czym w trakcie instalacji wyskoczył błąd "Program instalacyjny nvidia nie może kontynuować pracy" co spowodowało, że nie mam teraz ani starych sterowników, ani nowych. Czyściłem pozostałości po sterach programami, restartowałem komputer. Nic nie pomogło. Proszę was o pomoc bo teraz praktycznie nie mogę w nic grać :C

Z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz program Display Driver Uninstaller.

http://www.wagnardmobile.com/DDU/

Wypakuj go do folderu na dysku.

Uruchom go i w pierwszym okienku kliknij Tak, wtedy komputer zrestartuje się i uruchomi w trybie awaryjnym.

Gdy program już się uruchomi wybierz na górze okna NVIDIA, zaznacz wszystkie okienka po prawej stronie i kliknij opcję Wyczyść i restartuj. Kiedy komputer zrestartuje się i Windows uruchomi się już normalnie, zainstaluj najnowsze sterowniki od karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ani jedna, ani druga metoda nie zadziałała, mimo wszystko dzięki za poświęcony czas.

Pamiętam, że ponad rok temu też miałem ten problem, ale nie mam pojęcia jak sobie z nim poradziłem.

Jakieś inne sposoby? Może ktoś miał ten problem i sobie z nim poradził?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...