Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Subterras

pomocy ! Składam komputer !

Polecane posty

Witajcie, potrzebuję pomocy, po raz 1 składam komputer i zestaw który mi tutaj zatwierdzono troszeczkę szwankuje, i mam kilka pytań, jeśli płyta główna po przykręceniu troszkę się rusza to coś bardzo złego ? Nie da się jej bardziej przykręcić. Oraz czy otwarty ram zadziała ? Karta graficzna po podłączeniu otworzyła wszystkie ramy ;( Pomocy !!!

Jezu ... Kolejny problem ... mam wiązkę 20 ping ale nie mam tych 4 ... co jest ....

Mój zasilacz to deus g1 500w ...

Karta graficzna to r9 270x toxic, a płyta główna to msi b85m-g43.

Pomocy ///

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytę przykręcasz na śrubkach dystansowych, nie ma prawa się ruszać.

Co to znaczy "otwarty RAM"? I co karta graficzna ma wspólnego z montażem pamięci RAM? Nie bardzo rozumiem.

Zasilacz ma wiązkę 20 pin + 4 pin. Te 4 pin łączysz i masz 24 pin. Idą one z tej samej wiązki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej coś źle montujesz - zamontuj najpierw RAM a później wsadź kartę graficzną. Karta nie ma prawa otwierać zacisków od pamięci.

A co do zasilacza, to może mylisz wtyczki. Ew. zrób dokładne i wyraźne zdjęcie wszystkich kabli i wstaw je tutaj to ci zaznaczę która to wtyczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ramów jeszcze zaraz popróbuję a co do kabli to nawet w specyfikacji nie ma mocy o kablu 4 pin do zasilenia procesora ...

Co jeśli tego kabla nie znajdę ?

Oraz czy ram odpali bez zaciśnięcia ? Tak w razie W.

Z kablem zasilającym się udało ! smile_prosty.gif Wielkie dzięki smile_prosty.gif

Jak jeszcze z tym RAMem ? On naprawdę się otwiera ... Nie ma szans ...

Próbowałem ... za każdym razem gdy dociskam kartę graficzną do gniazda to ramy się otwierają ... nie ma szans by zostały zamknięte, więc jak ? Zadziałają mi one mimo jednego otwartego zatrzasku ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ... za każdym razem gdy dociskam kartę graficzną do gniazda to ramy się otwierają ... nie ma szans by zostały zamknięte, więc jak ? Zadziałają mi one mimo jednego otwartego zatrzasku ?

Tak z innej strony - czy byłbyś w stanie wrzucić zdjęcia z montażu?

Po drugie - rozumiem, że montowanie najpierw Radek, potem RAM też nic nie daje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...