Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CYBERTRIBAL

Rozwiązany: Popupy różnych stron

Polecane posty

Nie bardzo wiedziałem, czy to dobry dział na ten temat, więc jeśli nie, to proszę przenieść do właściwego. Jak to zwykle bywa z moimi postami, w których proszę o poradę odnośnie jakiegoś problemu, pewnie i tym razem nikt nic nie odpowie, ale co tam, próbujemy.Problem jest następujący. Żeby pograć w niektóre gry, trzeba je aktywować przez Steam, więc z konieczności musiałem go zainstalować i założyć konto, chociaż niespecjalnie się z tego cieszę. Ale od kiedy mam Steama u siebie na kompie, to cały czas wyskakują mi jakieś strony reklamujące różne rzeczy. Jak komputer był odłączony od internetu, to nie wyskakiwały. Ktoś może mi powiedzieć, jak to wyłączyć, bo to jest strzasznie denerwujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie to nie jest wina Steama. Pewnie załapałeś jakieś paskudztwo.

1. Przeskanuj system za pomocą AdwCleaner. Wrzuć log ze skanowania na forum.

2. Przeskanuj system za pomocą Malwarebytes' Anti-Malware. Wykonaj w nim szybkie skanowanie, a następnie wrzuć wygenerowany log na forum.

Gdy to zrobisz, to pomyślimy co dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne.

Przeskanuj system jeszcze raz tymi programami i usuń to, co znajdą.

Następnie ściągnij i uruchom program OTL. We wszystkich sekcjach zaznacz opcję Użyj filtrowania, poza tym zaznacz opcje Infekcja LOP oraz Infekcja Purity i wciśnij przycisk Skanuj.

Wszystkie wygenerowane logi (1 po jednym z AdwCleanera oraz Malwarebytes' oraz obydwa logi z OTL) wrzuć na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...