Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Makika

Rozwiązany: Podglądanie Gracza..

Polecane posty

Witam , mam pytanie ktore mnie dręczy więc postanowiłem napisac. Słyszałem ze Valve przez Steam podgladaja graczy i tak samo Origin i czy to jest prawda? a jesli tak to w jakim sensie oni podgladaja?.

Jeśli napisałem ten post w złym temacie to z góry przepraszam bo jestem tu nowy na tym forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest zapisane w regulaminie, który zaakceptowałeś przy zakładaniu konta. Ciężko powiedzieć co dokładnie sobie zapisują, ale z pewnością są tam IP, specyfikacja komputera, dane o systemie, konta paypal i numery kart, z których dokonywałeś płatności, statystyki odnośnie Twojego grania i zapewne sporo informacji, jeśli korzystasz ze Steamowej przeglądarki.

Możesz grać nago, tego nie widzą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, te programy nie szpiegują innych programów. Po prostu zbierają te informacje, które są niezbędne do ich prawidłowej pracy (czyli np. konfiguracja sprzętowa) oraz te, które sam im podasz (np. poprzez korzystanie z wbudowanej przeglądarki).

Gdyby zbierały coś poza tym, co jest zawarte w umowie, to już dawno miałyby problemy natury prawnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...