Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ketro

Problem z siecią Wi-Fi w telefonie

Polecane posty

Hej wszystkim. Niedawno (gdzieś tak dwa tygodnie temu) zmieniłem telefon na Samsunga Galaxy S III mini (GT-I8190) i mam problem z siecią Wi-Fi - telefon niby łączy się bez problemu z siecią domową, jednak żadna strona się nie ładuje; poza tym w momencie podłączenie się do sieci przez telefon na pececie wyskakuje komunikat "Istnieje konflikt adresów IP z innym systemem w sieci". Sieć mam opartą na routerze TP-Link TL-WA500G i net śmiga na pececie i dwóch laptopach. Bawiłem się już oczywiście w rożne kombinacje IP (stałe i dynamiczne), filtrowanie adresów MAC mam wyłączone. Router konfigurowałem zgodnie z instrukcją z pudełka, także raczej niczego nie mogłem skopać (tym bardziej, że na trzech urządzeniach internet odbiera bez problemu). Próbowałem też powalczyć z telefonem (na necie jest sporo tematów o identycznych problemach) wykonując reset do fabrycznych ustawień i zmieniając ustawienia Wi-Fi, jednak nic nie przyniosło skutku.

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc. Jak nie podałem wszystkich ważnych ustawień, to pytajcie o co chcecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...