Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bieniusek

Problem z laptopem - wyłącza się ( nie przegrzewa się, bateria ok)

Polecane posty

Witam !

Mam ogromny problem z laptopem a mianowicie wyłącza się. Zazwyczaj przyczyną tego objawu jest przegrzewanie się bądź bateria. W tym przypadku akurat to nie jest. Jeżeli chodzi o temperaturę to sprawdzałem to programem, który do chwili wyłączenia sie laptopa zapisuje temperatury sprzętu i jest wszystko ok. Co do baterii - nie jest ona w jakimś najlepszym stanie ale trochę wytrzymuje. Wyjęcie baterii i podłączenie zasilacza też nic nie daje. Po mniej więcej 30 min laptop się wyłącza. System w miarę świeży bo instalowany niecałe 2 miesiące temu. Od razu po instalacji tego problemu nie było. Dodam jeszcze, że system nie jest zawirusowany (sprawdzany kilkoma programi antywirusowymi). Problem najczęściej występuje podczas oglądania filmu czy też grania ( typowo dla przegrzewania się ale jak wspomniałem wcześniej temperatury wszystkie są ok ).

Proszę Was o pomoc bo moje pomysły już się skończyły.

Pozdrawiam

bieniusek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje RAM (sprawdź programem Memtes86+, minimum cztery cykle), choć to mniej prawdopodobne, bo uszkodzone pamięci raczej w inny sposób dają o sobie znać, no i płyta, ale jej już raczej nie sprawdzimy.

BTW, dla mojej pewności daj jednak screena z programu HWMonitor po piętnastu minutach grania (HWM ma działać w tle).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...