Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jahreeed

Rozwiązany: System nie widzi karty graficznej.

Polecane posty

Witam zakupiłem sobie dziś kartę graficzną, niestety po podłączeniu system mi jej nie widzi ( aczkolwiek po podłączeniu do niej monitora jest obraz, a w menadżerze urządzeń pusto ) Mam również zintegrowaną kartę ale wyłączyłem ją w biosie. Sterowników nie idzie zainstalować ..

Moja konfiguracja to :

Płyta : MSI 760gm-p21

Procesor : AMD Phenom 4 X 3,1 GHz 965 BOX

RAM : 8 GB

Zasilacz : OCZ ModXStream PRO 600W

Grafika : XFX HD 7870 xt

System : WIN 7 ultimate x64

Proszę o pomoc, bo kompletnie nie wiem co wykombinować ..co.gifrozpacz.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idzie zainstalować ponieważ mam drivery od producenta, i po uruchomianiu instalatora wyskakuje komunikat że " nie znaleziono żadnego urządzenia XFX" , w menadżerze też nic nie widać... Sprawdzałem kilka razy, co ciekawe mimo że nie widzi karty mam obraz ... Wentylatory na karcie śmigają itd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co napisał autor tematu wywnioskowałem że próbuje on zainstalować sterowniki ale z płyty nie ze strony AMD. Polecam poborać najnowsze sterowniki do grafiki ze strony AMD. Ofc jeśli usunąłeś stare sterowniki ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, oczywiście że usunąłem, ale tak jak napisaliście wystarczyło pobrać ze strony AMD i zainstalować :) Biję się po głowie, że sam na to nie wpadłem, bo nawet już zaktualizowałem biosa itd haha :)

Dzięki za pomoc.Temat do zamknięcia :)

PS, Macie u mnie piwo :Dklaszcze.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...