Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

herendil

Sterowniki Dzwięku P67 Pro3

Polecane posty

Hej wszystkim.

Dzisiaj postanowilem sobie poszperac w ustawieniach audio, ale nie znalazlem EQ, tylko panel Realtekaw ktorym jest bardzo malo opcji, wszedlem wiec na strone asrocka i pobralem (rzekomo) najnowsza wersje sterownika audio. W rezultacie dzwiek sie chyba nie zmienil a panel realteka zniknal. Nie mam teraz ani tego biednego panelu, ani EQ. Ktoś pomorze?

Jest jakiś Equalizer dla Win 7 hp 64bit? Jeśli tak to jaki, albo jakiego można używać. Chodzi mi o ogólny EQ, a nie, że np w winampie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie do końca rozumiem czego wymagasz od zintegrowanej karty dźwiękowej? Rozbudowanych eq, obsługi THX itd.? Realtek dostarcza tylko podstawowy equalizer, ten który już znalazłeś. Po to są eq w programach muzycznych by z nich korzystać.

2. Niektórzy pracują dlatego wieczorem już śpią a o 11 są w pracy... Ew. nie każdy musi znać rozwiązanie twojego problemu.

Ktoś pomorze?

Ja mazowsze icon_cool.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pomorze?

Ja mazowsze icon_cool.gif .

ok ;)

Kiedyś pamiętam w realteku był EQ, a teraz go nie ma. Mogłem normalnie podbić bas itd, teraz nie moge bo realtek nie ma EQ. To było dawno dawno temu i nie prawda. Generalnie po zainstalowaniu "najnowszych" ze strony Asrocka mam mniej opcji i mniej ustawień niż zanim to zrobiłem. Chcę mieć jakąkolwiek kontrole nad dzwiękiem, a nie tylko "głośniej i ciszej".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata później. Plotki głoszą, że pewien użytkownik chciał uzyskać krótką lecz konkretną, a zarazem prostą informację, lecz do tej pory nikt mu jeszcze nie udzielił odpowiedzi. Wszyscy do których dotarła ta okropna wiadomość nie wiedzieli co mają począć. Niektórzy zaczeli kręcić się w kółko i wydeptali w podłodze swojego salonu tak dużą dziurę, że wpadli do niej i złamali sobie kostkę w 8 miejscach, oraz zwichneli palec. Inni zaś rozmyślali całymi godzinami nad tą sprawą gdyż nie dawała im ona spokoju w efekcie czego umierali z braku pożywienia lub odwodnienia organizmu. Nie jest tajemnicą, że owy jegomość który zadał pytanie wciąż gdzieś tam jest. Czy siedzi całymi godzinami i czeka na odpowiedź? A może już padł z wycieńczenia i czeka na pomoc osób trzecich? Nikt tego nie wie, lecz każdy zastanawia się... A co by było gdyby ktoś odpowiedział mu od razu. Legenda głosi również, że błogosławiona będzie dusza tych którzy na posty odpowiadać będą, a potępieńcze dzieci śmiercionośnej ciszy zostaną spaleni na stosie, za sianie zamętu w umysłach niewinnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez to znalazlem ale uznalem ze jest zbyt dziwne. Moze przetestuje, tmczasem dzieki za pomoc, nic innego wymyslic sie nie da. Pamiętam, że na moim starym ponad 8etnim kompie byl EQ i to całkiem niezły z efektami np amfiteatru albo wielkiej hali. Mozna bylo sobie ustawić efekt dzwieku ktory sprawial ze slyszymy jakbysmy byli pod wodą. A to wszystko na 8 letnim kompie i starej plycie. Dodam ze byl to jakis tani gotowiec (prawdopodobnie z przeceny). Zdziwilo mnie wiec ze na tak (w miare) nowej plycie nie da sie czegos takiego znalezc.

Nie rozumiem tego czegos. Niby sie cos zainstalowalo, ale kompletnie chyaba nie dziala, nie ma zadnego Equalizera ani nic. Nie mam pojecia co to jest. Pewnie jakis "zaawansowany" program. W sumie to nic normalnie nie mozna ustawić. Beznadzieja. Chyba bede musial sie obejsc smakiem. albo zainstalowac do swojego kompa 8 letnia plytę xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...