Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maszyn

Sterowniki do drukarki hp

Polecane posty

Jako iz mam windowsa 7 a drugi komputer ma win xp to chcialbym na obydwoch miec zainstalowane sterowniki do drukarki HP LaserJet 1000 series, ale problem w tym, ze gdziekolwiek bym pobral i zaintalowal na obydwoch komputrach to drukarka tak czy siak nie ma zainstalowanych sterownikow tzw. system pokazuje brak sterownikow urzadzenia. Probowalem na oficjalnej stronie hp i sa tam te sterowniki, ale po wpisaniu numeru seryjnego i numeru produktu widze komunikat, ze gwarancja wygasla i nie moge pobrac sterownikow. Skoro mam drukarke to czy nie jest to dziwne, ze na oficjalnej stronie nie moge pobrac sterownikow? Przeciez gwarancja jest po to zeby oddac ja do naprawy za darmo i gwarantuja nam naprawe np. przez 2 lata a nie po to zeby moc pobierac sterowniki.

POMOCY!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujemy zainstalować sterowniki na Windows 7. Zrób tak:

a) Ściągnij sterownik (lj1488en.exe) ze strony hp -> http://h20565.www2.hp.com/portal/site/hpsc/template.PAGE/public/psi/swdDetails/?sp4ts.oid=45675&spf_p.tpst=swdMain&spf_p.prp_swdMain=wsrp-navigationalState%3Didx%253D%257CswItem%253Dlj_1145_2%257CswEnvOID%253D228%257CitemLocale%253D%257CswLang%253D%257Cmode%253D%257Caction%253DdriverDocument&javax.portlet.begCacheTok=com.vignette.cachetoken&javax.portlet.endCacheTok=com.vignette.cachetoken

b) Otwórz pobrany plik. Otworzy się okienko z możliwością wyboru miejsca do zapisania plików (wypakuj gdzie tam sobie chcesz). Po wypakowaniu plików automatycznie otworzy się okienko instalacji - kliknij anuluj.

c) Wejdź do tego folderu gdzie są wypakowane pliki, kliknij prawym na setup.exe -> właściwości -> uruchom w trybie zgodności z Windows XP sp3. Zatwierdź i uruchom ten plik.

d) Podczas instalacji mogą wyskakiwać jakieś błędy ale generalnie powinno działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze wszystko byloby dobrze gdyby instalacja sterownika powiodla sie, ale niestety wyskakuja mi 2 komunikaty. Instalacja sterownika nie powiodla sie i instalacja sterownika jest ( nie wiem jak przetlumaczyc to na polski UNABLE) do instalacji. Ale jak dam ok i ok to pokazuje mi sie okienko i prosi zebym podpiol drukarke no i tak tez zrobilem tylko ze przycisk next niestety nie chce mi sie uaktywnic gdy drukarka jest juz podpieta :(

A wiec prosze o jakis inny pomysl lub o pomysl jak to naprawic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak dam ok i ok to pokazuje mi sie okienko i prosi zebym podpiol drukarke no i tak tez zrobilem tylko ze przycisk next niestety nie chce mi sie uaktywnic gdy drukarka jest juz podpieta sad_prosty.gif

Kiedy pokazuje się komunikat o podpięciu drukarki to oprócz 'next' powinien być też przycisk 'skip'. Spróbuj kliknąć 'skip'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem i dalej byla wzmianka o tym zeby zarejestrowac produkt online i program probowal po tym zainstalowac PCL Printer ale nadal jest Unable czyli niemozliwe.

Dodam, ze nie jestem zielony jesli chodzi o komputer, ale na starych drukarkach i ich sterownikach nie znam sie ani troche.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...