Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebieski1998

Drugi monitor.

Polecane posty

Witam mam zamiar podłączyć drugi monitor(jakiś mały) do kompa miał by służyć do wyświetlania czatu skypa itp.

I tu mam pytania czy jak podłącze jakiś drugi monitor do kompa czy karta będzie bardzo cierpiała/czy wytrzymie? (gtx 550ti).

Mój obecny monitor to samsung który wyświetla maksymalnie 1680x1050.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ma nie wytrzymać. Jeżeli ma dwa wyjścia lub tzw. breakout, to nie ma problemu z podłączeniem dwóch, a nawet i trzech wyświetlaczy. Zapewne będziesz podłączał różne monitory, więc ustaw je tak, żeby pulpit z paskiem zadań wyświetlał się tylko na jednym. Napisz jaki masz system - jak wrócę z pracy to wrzucę screena jak to u mnie wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie masz tylko jednego wyjścia na monitor, bo z jakieś przeszło 10 lat standardem są minimum dwa wyjścia ;) Żeby poznać możliwe rozwiązania problemu musiałbyś podać model swojej karty graficznej (żeby wiedzieć jakie ma wyjścia) oraz podać jakimi kablami podłączasz monitory (VGA, DVI, HDMI, DisplayPort).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie kupiłem EIZO FlexScan S1911 za 179 z przesyłką. W zestawie był kabel zasilający, DVI i dwa badpixele gdzieś w rogach. Badpixele olałem, bo są w tak niewidocznych miejscach że ich nie widać. Z monitorka jestem bardzo zadowolony. Przy moim "panelu sterowania wszechświatem" jako drugi monitor mam Samsung SyncMaster 740T - porysowana lekko matryca, ale za "flaszkę" żal było nie brać. Patrz na aukcjach, czasem trafiają się okazje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...