Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HellVard

Zawieszanie się nowego Windows 7

Polecane posty

Witam. Wczoraj zainstalowałem Windows 7 Pro 64bit SP1. System nieustannie się zawiesza, czy to podczas przeglądania internetu, (testowałem na IE, Chrome, Firefox i Maxthon, zwiechy np. przy włączaniu filmu na YT czy nawet otwieraniu nowej karty) czy grania (póki co tylko Minecraft z paczką modów, zwiecha zaraz po wejściu do gry). System zawiesza się na kilkanaście sekund, na pół sekundy odwiesza i znów zwiecha. Nie mogę nic zrobić, muszę wyłączyć maszynę przytrzymując włącznik. Nie jest to raczej sprawa sprzętowa, przedwczoraj na Win XP wszystko śmigało. Miałem kilka tygodni temu problem z zasilaczem, ale wymieniłem go na zaproponowany mi przez jednego z tutejszych użytkowników i wszystko do czasu wymiany systemu działało. Zużycie pamięci i procesora jest niewielkie, sprawdziłem dysk programem HD Tune, nie wykazał żadnych nieprawidłowości. Jedyne, co instalowałem poza wcześniej wymienionymi programami, to sterowniki, flash player, java i winrar. Specyfikacja:

Asus P7H55-M Pro

Intel Core I3 3,07 GHz

4GB RAM

Geforce GTS 450

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System oczywiście oryginalny. Nie wiem czy jest sens instalowania tego XP, skoro w dniu intalacji siódemki komp działał bez zarzutu przez kilka godzin. Zrobiłem reinstalację siódemki i teraz zawiesza się rzadziej, choć wciąż dosyć często i nieregularnie. Np. wczoraj bez przeszkód pracował kilka godzin przy dużym obciążeniu pamięci (odpalony Minecraft z dużą ilością modów + postawiony przeze mnie serwer i jednoczesne przeglądanie internetu), natomiast dzisiaj zawiesił mi się dwa razy w ciągu ~15 minut przy przeglądaniu internetu i filmie na YT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...