Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Woli92

komp sie zacina

Polecane posty

Witam mam mały problem.Zmieniłem tymczasowo zasilacz bo stary sie zepsuł.Po podłaczeniu tymczasowego zasilacza gdy odpalam jakis film lub np jakiś teledysk na youtube komputer sie zacina i jedyna możliwoscią jest restart komputera.Co mam zrobić?wydaje mi się że wszystkie przewody od zasilacza podłączyłem prawidłowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciężko coś doradzić gdyż zasilacz jest dobrej jakości i nie powinien sprawiać problemów, aczkolwiek nie ma pewności, że to on nie powoduje zacięć. Zasilacz kupiłeś nowy? Przed wymianą wszystko było ok? Możliwe, że stary zasilacz(jakiej był marki?) kończąc swój żywot coś uszkodził. Sprawdź czy na płycie głównej nie masz wybrzuszonych kondensatorów. Jeżeli posiadasz miernik to dobrze byłoby sprawdzić napięcia. Jaki masz model płyty głównej ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zasilacz jest nowy.Przed wymiana wszystko chodziło cacy.Stary zasilacz był arecol 450 nie wiem jak to sie dokladnie pisze.Doradzany przez ludzi z tego forum.Model płyty głównej to Gigabyte m56s-s3 nforce 560.Hmm dzisiaj komp zaczal juz stawac nawet na stronach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jeszcze SMART dysku(screen z programu CrystalDiskInfo) chociaż wydaje się dziwne aby po wymianie zasilacza nagle zaczął źle funkcjonować. Hm, sprawdź może jeszcze czy wszystkie wentylatory się kręcą, być może któryś z podzespołów jest nieodpowiednio chłodzony i się przegrzewa. Daj jeszcze screen z programu HwMonitor po tym jak komputer, w miarę możliwości, trochę pochodzi bo rozumiem, że nie ma szans na odpalenie jakiejkolwiek gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...