Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smok

Komputer nie wykrywa drukarki (Windown 8.1)

Polecane posty

Mam drukarke Canon Pixima MG5350, po wykryciu sieci i wpisaniu hasła drukarka informuje że udało się połączyć z siecią, niestety komputer nie widzi jej i nie może dokończyć instalacji sterowników i oprogramowania. Na windows 7 wszystko dobrze działało. Co mam zrobić?

Dodam że nie ma sterowników do mojej płyty głównej EX58-UD3r Gigabyte w wersji Win 8, nawet do LAN, może to jest przyczyną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz sterowników do płyty głównej to może być prawdopodobna przyczyna. Ja kiedyś na stacjonarnym kompie sterów do płyty głównej nie miałem i mi się drukraka nie chciała nawet przy pomocy kabla podłączyć.

Postaraj się poszukać sterowników i sprawdź czy w czymkolwiek Ci to pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale niestety moja sterowniki do płyty głównej nie obsłują windows 8.1 i tu jest problem, podobno najnowsze okienka mają standardowo dołączana sterowniki do płyt głównych. Szukałem tych sterowników ale nie udało mi się znaleździ a skoro na stronie producenta też ich nie ma :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez problemu, problem jest tylko z wykryciem tej drukarki przez system. Wiesz siódemka już nie jest wspierana przez producenta, więc pomimo niedogodności jednak postaram się zostać przy ósemce. Spróbuje jeszcze przez kabel, może wtedy komputer wytkjryje i później będe mógł bezprzewodowo, niestety kabla nie dodali w zestawie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...