Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spitygniew

Problem z internetem po przerwanej aktualizacji ubuntu

Polecane posty

Cześć,

Mam problem z internetem. Dzwoniłem do biura obsługi UPC gdzie dowiedziałem się, że modem nie łączy się z komputerem i muszę sobie jakoś to sam rozwiązać (przy czym modem działa poprawnie - model: Motorola SB5100E). Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do Was.

Cała sytuacja zaistniałą po tym jak podczas aktualizacji ubuntu 11.04 do wersji "nowszej" (opcja wybrana w menedżerze aktualizacji) nastąpiło przerwanie procesu. Po ponownym włączeniu komputera nie mogłem poprawnie zalogować się na ubuntu. Dlatego postanowiłem cofnąć aktualizację w trybie awaryjnym. Wpisałem komendy:

sudo dpkg --configure -a

następnie system poprosił mnie o wpisanie:

sudo apt-get -f install (mniej więcej, dokładnie już nie pamiętam)

Następnie wybrałem opcję powrotu do wcześniejszej wersji systemu. Po zalogowaniu się ubuntu dział strasznie powoli i nie miałem dostępu do wielu opcji (np. terminalu). Nie miałem też dostępu do internetu. Po przelogowaniu się na windows XP (na tym samym komputerze) również nie miałem dostępu do internetu. Zadzwoniłem do UPC, a resztę historii opisałem już na początku.

Wie ktoś może jak to rozwiązać? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki, bardzo mi zależy na jak najszybszym dostępie do siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...