Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2014

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2014

Bonus 1

Karta Paysafe card z kwotą 5 euro do wydania na grę Drakensang Online

Bonus 2

Neverwinter: Shadowmantle. Klient do gry MMO wraz z dodatkowym kodem na wierzchowca.

2.

1. Deus Ex: Human Revolution (Bunt ludzkości) PL (Steam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym (ale nie jedynym...) pełniakiem będzie Deus: Ex Bunt ludzkości (na Steam) w polskiej wersji językowej.

Directory Cut nie byl po polsku, wiec sorry Winnetou, zaraz by sie krzyk podniosl, ze w Polsce chcemy grac po polsku itd. itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dotad nie grales, to blad.

Jak juz grales, to inna sprawa.

Wiele slyszałem dobrego o tej grze. Jednak za grami z serii Deuxa nie przepadam i nie potrafiłem się do nich przekonać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przeszedłem, ale naprawdę jeśli ktoś nie miał okazji zagrać to polecam zapoznać się z tym tytułem, bo po prostu wymiata. Klimat, fabuła, skradanie i walka, wg mnie wszystko na bardzo wysokim poziomie. Do tego wciąga jak mało która gierka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie kupiliście. Osobiście mam gdzieś to, że Deus Ex będzie w podstawowej wersji. Jakoś te wszystkie director's cut nie są potrzebne do szczęścia. Najważniejsze jest to, że w grę nie grałem i teraz w końcu będę miał okazję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Directory Cut nie byl po polsku, wiec sorry Winnetou

Liczba niekupionych kolejnych numerów CDA: 11.

Grałem jakieś 100 lat temu, ale Director's Cut bym przyjął dla komentarza twórców. To chociaż jakaś wersja Gold z Missing Link?

Tak czy inaczej raczej nieźle, bo teraz dajecie w końcu dobrą grę.

@esQuvio - DE:HR ma karty kolekcjonerskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex to najświetniejsza rzecz jaką od dawien dawna widziałem na waszym coverze. Cieszę się tym bardziej, że jeszczez w niego nie grałem, a bardzo, bardzo chciałem. I już miałem go sobie kupić, ale zaraz po premierze poprzedniego numeru poszła ta plota, ze Deus będzie na płytce, więc się wstrzymałem. Jak widać opłaciło się. :]

Dzięki CD-A! Raz jeszcze pokazaliście klasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...