Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mesersmize

Catzilla-gdzie nalezy wpisać kod z cdaction?

Polecane posty

Tak jak w temacie ,byłbym wdzięczny gdyby ktoś mogł powiedzieć mi gdzie trzeba wpisać kod dodany do numeru cdaction rozszerzający program do wersji basic. :) Znając życie to śmiesznie łątwe do znalezienia miejsce, ale jakos mi nie wpadło w oczy :P. Z góry dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też miałem ten problem ale juz znalazłem, edytujcie profil i wpiszcie kod z płyty w miejscu 'invitecode' kliknijcie aktualizuj i kod do wersji basic bedzie juz w profilu potem trzeba go przeniesc do programu. powodzenia smile_prosty.gif

Uzupełnię jeszcze informacje od havock1988 - instrukcja instalacji / wpisywania kodu / testowania jest na www.catzilla.com/manual

powodzenia...

Witam, też miałem ten problem ale juz znalazłem, edytujcie profil i wpiszcie kod z płyty w miejscu 'invitecode' kliknijcie aktualizuj i kod do wersji basic bedzie juz w profilu potem trzeba go przeniesc do programu. powodzenia smile_prosty.gif

Gdyby ktoś nie mógł znaleźć gdzie edytować profil i wpisać kod CD ACTION załączam screeny.

post-993698-0-78327100-1387443208_thumb. post-993698-0-69500300-1387443212_thumb. post-993698-0-67926900-1387443608_thumb. post-993698-0-18813800-1387443613_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Havoc dobrze mowi :) Robilem niby tam na poczatku ale kod w profilu zostawal taki sam jak na poczatku dlatego myslalem ze to nie jest tak jak trzeba , ale jednak :) Działa :).

A korzystając już ,żeby nie robic drugiego tematu.

Mam lapka z dwiema kartami graficznymi-jedną zintegrowaną słabą intel HD graphics a druga to karta nvidii. Niestety catzilla czyta przy tescie mi ta beznadziejna karte intela. Wie ktos jak zrobic zeby jednak wzial od uwage ta druga karte?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co opisujecie zrobiłem od razu przy rejestracji. Potem kilkakrotnie próbowałem aktualizować profil i wklejałem wygenerowany kod. Niestety, cały czas mam wersję free, a nie basic.

EDIT: Moim problemem okazała się literówka.gafa.gifCo ciekawe, na stronie Catzilli nie pokazał się błąd tylko wygenerowany został kod dla wesji free..ciekawe co.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem się dziwią, że polski soft nie odnosi sukcesów!

kuffa jakie to jest porąbane... na stronie kod mi sie wpisał, wszystko git ale porgram nadal nie lapie...

Aaa, już wiem. Po zalogowaniu na stronie i wpisaniu kodu, trzeba sie zalogowac w programi, ktory... nie loguje sie do FB.

OMG... weźta idźta... się nie dziwię, że za darmo to rozdają smile_prosty.gif

EDIT:

"ACCOUNT LINKING PROHIBITED" czy cos wyskakuje od gory do dolu ekranu...

żal obsługa tego programu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...