Skocz do zawartości

Polecane posty

Heh....Czy ktoś jeszcze pamięta tą świetna serie gier pt. Crash Bandicoot na Play Station 1? :mellow:

To były jedne z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałęm i jeszcze długo je zapamiętam :rolleyes:

A wy co sądzicie o Crashu ? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak będąc małym dzieciakiem się siedziało u kumpla na PSX i pocinało w Crasha 3... świetna część i nawet dosyć wymagająca była miejscami (jak się miało działko na jabłka to się stawała banalnie prosta), ale za to klimat genialny. Grałem jeszcze w jedynkę i też była niezła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Crash'u Bash'u udało się nam (mi z kuzynem) wymęczyć te 201%. Co to nowego Crasha czyli CoTT, można śmiało powiedzieć i napisać TRAGEDIA, a o MoM wolę się nie wypowiadać. Oby Radical zmienił postanowienia co do Crasha, bo zaczęli robić coś nie w stylu starego Bandicoot'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Crash Bandicoo!. to była moja druga gra w życiu i pierwsza na konsolke (pierwsza wogóle był Rayman :)). Ten specyficzny klimacik i bądź co bądź trudnośc niektórych poziomów. I co z tego, ze gra jest cholernie liniowa - nadal bije na głowę wiele nowszych produkcji. A Crash Team Racing to do dziś dla mnei ideał Cartingów. Szkoda tylko, że za bardzo w niej wymiatam i nie mam z kim grać :(

Niestety, o ile się orientuje, nowsze Crashe są dużo słabsze od poprzedników, czego powodem jest.. zmiana producenta. Naughty Dog porzuciło Crasha :(. No cóż, raczej nei wyczerpali się zupełnie, bo Jax and Daxter czy Rachet and Clank to z koleji jedne z najlepszych platformówek na PS2. A cartingów z Crashem na PS2 nietknąłbym choćby z uwagi na grafikę, które nijak ma się do do tego, co znam i kocham. TRAITORS!

ps. wie ktoś może jak zielony Gem w Crash Bandicoot 2 zdobyć? Bo ja do dzisiaj nie wiem xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurokrad rządził i rządzi, w swej kategorii nie ma konkurencji (platformer semi-3d) ale i tak zamiata. Ogólnie tak jak to przystało na gry od Naughty Dog, oni przecież byle czego nie robią... na późniejsze części (po-psxowe) nawet nie ma co spoglądać, konkurencja jest zbyt wyżyłowana-hitowa-nioszcząca.

UGALAK UGALAK!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crash Bandicoot, mmm, świetna seria, choć Crash Bash yo podróba i pomyłka jak dla mnie. Najlepsza jest definitywnie trójka, bo Crash ma nowe zdolności, gra się też Coco i gra sama już nie jest aż tak wymagająca jak Crash Bandicoot 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crash Bandicoot, mmm, świetna seria, choć Crash Bash yo podróba i pomyłka jak dla mnie.

Czemu pomyłka? Ja osobiście nie lubię zbyt wielkiej ilości minigierek w tytule, ale gdy ma się kilku znajomych do pogrania, to ten tytuł wciąga jak diabli! Na plus dochodzi możliwość wyboru pustaci, niekoniecznie tych pozytywnych. Tak samo nie uważam za porażkę Crash team Racing (mogłem zrobić błąd w tytule). Tutaj nawet w singla pograłem sporo czasu, ale znowu jest to tytuł nastawiony na multiplayer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team Racing to moja ulubiona część, nieżle się grało w 2 Players, walki o piersze miejsce były bardzo zaciekłe, spychaliśmy się nawzajem, i ocieraliśmy koła za koła, złaszcza ten moment dobrze pamiętam, jedziemy długą prostą co była taka z wielkimi kulami co mogą nas zmiażdzyć :D, i tak się ocieralismy że kolega staną na tej stronie co spadala kula ;D i tak został z niego placek i wreście mogłem mu odjechać :D a on mnie nie mógł blokować, , czsem drań za mnie zrzucal na łeb skrzynie TNT :D, ja uwielbiałem Rakietki samonaprowadzające :D wystarczy jedna celna :D i można wyprzedzić, no chyba że zdąrzy szypko się odrzsnąć i dam odać :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na pierwszym miejscu stoi druga część. Była bardziej wymagająca niż trójka, wymagała sporo zręczności - zwłaszcza jeśli chciało się zdobyć wszystkie kryształy. To właśnie ona pożarła mi najwięcej czasu i zawsze będzie dla mnie najlepsza. Trzecia część jest bardziej zróżnicowana i cały ten motyw podróży w czasie jest świetny. Poza tym więcej elementów zręcznościowych - bitwy w przestworzach, pływanie na skuterze, ucieczka już nie tylko przed wielkim kamieniem ale i przed dinozaurem, wyścigi na motorach, Crash pływa pod wodą... Niesamowicie podnosi to grywalność i wzbogaca całą rozgrywkę - przez cały czas ma się wrażenie, że coś się dzieje - tradycyjne levele przeplatane są właśnie tymi zręcznościowymi i wypada to na prawdę niesamowicie - gracz jest dosłownie przeciągany przez kolejne poziomy nie wiedząc co będzie go czekało w następnym...

Czyli obiektywnie CB3 rządzi... ja mimo wszystko pozostaję bardziej przy drugiej części. Lubię tradycyjne levele zdecydowanie bardziej niż latanie samolotem i strzelanie - gra przez to może i bardziej monotonna, ale mimo wszystko to właśnie to tradycyjne jabłkobranie w Crashu lubię najbardziej.

Poza tym gra jest prześliczna - każda część - do dziś wydają mi się niesamowicie ładne. URUBAGA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naughty i Sony zdobyły mnie CB2 i CTR.Mój brat dostał psx z 9-10 grami,w tym Cb2 i CTR.Niestety tych gier już nie ma (dobry zwyczaj,nie pożyczaj).Dobrze,że jedynkę wstawili na psn.Oby tak było z pozostałymi.Szkoda,że Psy nie mają już licencji,jakby ją odzyskali to będę mógł umierać tuż po przejściu najnowszego CB. (MARZENIA)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dniu dzisiejszym rozgrywka z Crasha Bandicoota jeszcze by przeszła. W czasach PSX szliśmy przed siebie, mieliśmy jeden atak i wymóg posiadania małpiej zręczności. Teraz byłoby narzekanie, że za prosto, że liniowo, że mało urozmaicona rozgrywka. A gdyby dostosowali Crasha do dzisiejszych standardów (czyli musiałyby być bronie, masa strzelania, wydumana fabuła) to już nie byłoby to samo ;) Więc uważam, żeby Crasha zostawili w spokoju i zajmowali się nowymi seriami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crash Team Racing Nitro-Fueled jest świetną grą z wysokimi notami w recenzjach. Tymczasem nad tą grą już czuwało Activision są sezonowe zawartości za darmo. Wymuszanie grania jest wpisane w rozgrywkę to niepozorne ale częste w grach sieciowych. Przepustek sezonowych będzie co najmniej kilka będzie można odblokować postacie za darmo grając a elementy kosmetyczne wizualnie będą za opłatą. Wszystko w czystej nieskazitelnej formie ? Nie do końca jak w okresie przepustki sezonowej nie odblokuje się niektórych postaci to przepadają w czasie nowego sezonu. Z czasem postacie będą wracać do gry ale to wymusza nieustanne spędzanie z grą lub częste powroty do rozgrywki. :eyes: Lekka wersja zawartości dodatkowej dla młodych graczy ale oni już to znają z gier mobilnych tylko w gorszej formie.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...