Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybaczewa

Windows na siłe szuka neta

Polecane posty

Problem jest następujący. Świeżo kupionego kompa podłączyłem na 1 dzień do neta. Po odłączeniu co jakiś czas wyskakuje okno w którym pyta czy ma łączyć się z netem czy ma pracować w trybie offline. Jak zablokować to okno aby nie wyskakiwało co te ok. 2-3 min?

Proszę o szybką pomoc ponieważ jest to bardzo irytujące. Co chwila minimalizuje mi wszystkie aplikacje...

Chodzi o Windowsa XP SP2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki windows? (temat dołączę do już istniejącego o windows xp lub vista, w zależności od Twojej odpowiedzi)

W zasadzie musiałbyś znaleźć aplikację, która chce się połączyć z netem.

Sprawdź też opcje internetowe, zakładka połączenia (xp) i pomieszaj z domyślnymi połączeniami. Możesz albo wywalić połączenie, albo ustawić, by nigdy nie wybierał połączenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że program Autoconnect powinien załatwić sprawę, trzeba by tylko pozbyć się całkowicie tradycyjnego łączenia z siecią Internet.

[edit] Aha...jeśli w autostarcie / msconfig -> Uruchamianie nie masz wpisu o połączeniu (a jesli masz, odznacz/wywal) to większego problemu nie widzę...wówczas instalujesz autoconnecta i po klopocie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz, zainstaluj, wybierz połączenie (np. Neostrada) i już ot cała sztuka. Program od tej chwili będzie sam się łączył z siecią, pełna automatyka. Jeśli rozłączy Cię z siecią, program będzie próbował się łączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jeden fakt i chciałbym poznać odpowiedź.

rybaczewa -> Czy ten komputer będzie na stałe podłączony do netu i chcesz, by połączenie samo się realizowało itd? Bo z Twojej pierwszej wypowiedzi zrozumiałem, że podłączenie do sieci było jednorazowe i teraz tylko komunikatu chcesz się pozbyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wies.niak ma racje

komunikatu chcę się pozbyć

połączenie było jednorazowe a podłączenie do neta na stałe planuje za ok 4-5 miesięcy

więc jak? pomoże ktoś?

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy można zdegradować wersję DirectX do niższej. To znaczy zainstalować starszą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...