Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

galadriel

Pad od X360 do kompa

Polecane posty

Witam. Chcialem spytac, czy bezprzewodowy pad od X360 mozna jakos podlaczyc do kompa. Slyszalem kiedys, ze trzeba kupic jakis czytnik czy cos takiego, ale nie mam pojecia gdzie to dostac i najwazniejsze, czyli za ile mozna dostac? No i czy po kupnie takiego czytnika wszystko bedzie chodzilo bez problemu, czy jakies sterowniki trzeba? Znalazlem na stronie Microsoftu takiego pada, ktory rzekomo dziala z Windowsem. http://www.microsoft.com/poland/hardware/g...ve_tab=overview Jak go kupie juz nie trzeba bedzie niczego dokupowac? Z gory dzieki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupilem wersje do windowsa, z adapterem. Wybralem ten model bo ma 2 spusty - specjalnie do ścigalek. Ogolnie mi sie podoba ale w niektorych grach ciezko sie go ustawia. Do LFS'a sie nie nadaje troche - analog jest zbyt czuly albo ja nie umiem tego ustawic, spusty w tej grze dzialaja jako jedna oś - nie wiem czemu. Moze jakis spec mi to wyjasni.

Mam pytanie - jak sie uruchamia wibracje ??

Juz wiele gierek odpalilem i na żadnej nie działa (nfs carbon, colin 4, moto gp 3) mimo ze w ustawieniach w grze sa wlaczone. Stery z plyty dolaczonej do pada mam zainstalowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o pada do XBoxa (Ci ktorzy jeszcze nie maja) to polecam SL-6555-SBK(okolo 60zl w MM) wyglad praktycznie taki sam i w sam raz pasuje z programikiem JoyToKey, dzieki ktoremu mozna grac nim we wszystkie gry (no moze poza strategiami, bo ciezko troche by bylo ;p)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...