Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ari93

Winamp w 5.1

Polecane posty

Zakupiłem niedawno glosniki Logitech X530 5.1 i chcialbym zeby puszczone radio lub mp3 lecialo ze wszystkich glosnikow 5.1 bo leci 2.1 instalowalem wiele wtyczek ale albo nie dzialaly, robily sztuczny efekt 3D w 2 glosnikach lub calkowicie winampa uszkadzaly (2 razy przeinstalowywalem)

znacie jakis sposob zeby lecialo we wszystkich glosnikach? chodzi oto zeby np z tylnego lewego lecialo to samo co w przednim lewym itp.

Dzieki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma zadnych wtyczek wo winampa?;/ a co do dzwieku to mam SoundMAX ale odkad podlaczylem nowe glosniki nie chce mi sie wlaczyc Panel Steroania SoundMAX, pojawia sie w pasku przekreslona ikonka i pisze: "Brak sygnału audio SoundMAX. Nie mozna użyc panelu sterowania SoundMAX"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech X530 5.1 i integra? :blink:

Do winampa nie ma wtyczek;] output ustawiasz na direct i tam wybierasz swoja karte;] Co do samego 5.1 to kup karte Audigy 2, tam jest ladne 5.1, ale imho surround to pic na wode... 3D prawdziwe jest w X-FI, prodigy itp:]

No i co do problemu, masz w ogóle 5.1 włączone w sterach;] ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie o to chodzi ze Sound Max jak zle dziala moze cos Ci blokowac z tymi glosnikami :] Poza tym mozna w nim ustawiac wiele ciekawych opcji zeby polepszyc dzwiek z glosniczkow wiec lepiej zeby działał :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeinstalowalem sterowniki i panel dziala ale jak chce wlaczyc DTS Connect wyskakuje blad a o ile dobrze pamietam tam byly takie opcje jak 3D itp. blad macie w zalaczniku jak to naprawic?

dodam ze szukalem w google i jakies c++ instalowalem ale nic nie dalo...

post-47307-1215256889_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...