Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mTz

Komputer się zacina na ekranie startowym.

Polecane posty

Cześć,

Jakiś czas temu podczas siedzenia na kompie, znienacka wyskoczył mi bluescreen o następującej treści:

post-72670-0-86424500-1386414564_thumb.j

Jak się później dowiedziałem w internecie, problem dotyczył dysku twardego, ale z uwagi na to, że coś takiego wystąpiło u mnie po raz pierwszy, zignorowałem sprawę i zrestartowałem komputer. Działał on przez pewien czas normalnie, jednak ten sam bluescreen wkrótce się pojawił. Miało to miejsce na początku tygodnia, kiedy byłem trochę zajęty, więc postanowiłem zająć się tym problemem w weekend. Niestety, gdy wczoraj wieczorem chciałem komputer uruchomić, proces zatrzymał się na windowsowym ekranie ładowania i nie chciał za nic ruszyć dalej. Maszynę zrestartowałem i zamiast wybrać opcję "uruchom normalnie", wybrałem tę drugą "uruchom narzędzie odzyskiwania systemu" czy jakoś tak. Niestety naprawa nie powiodła się i wyskoczył mi poniższy komunikat

post-72670-0-78220600-1386414626_thumb.j

Zamknąłem komunikat i w trybie programisty(z konta administratora) uruchomiłem przywracanie systemu. W tym wypadku również nic nie pomogło i pojawił się błąd o treści:

post-72670-0-89505900-1386414584_thumb.j

Od tamtego czasu, komputer się już nie chce uruchomić i zawiesza się przy ekranie startowym.

Nie mam pojęcia co zrobić z tym problemem dalej. System operacyjny, którego używam to Windows 7 64bit. Dysk 1TB, model SAMSUNG HD103SJ.

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, po wciśnięciu F8 dalej pojawia się okienko z dwiema opcjami uruchomienia systemu, tyle, że zniknął licznik 30 sek. po których uruchomi się narzędzie "do naprawy systemu podczas uruchomienia".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...