Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nyac55

Malwarebytes Anti-Malware - pytanie o wirusy?

Polecane posty

Witam. Ostatnio skanowałem system programem Malwarebytes Anti-Malware. Wykryto następujące zagrożenie:

DAEMON-Tools-Lite(12708).exe (PUP.Optional.InstallCore.A) -> Nie wykonano akcji.

DTLite4481-0347_www.INSTALKI.pl.exe (PUP.Optional.OpenCandy) -> Nie wykonano akcji.

DUMeter ....rar (Trojan.Agent.PB) -> Nie wykonano akcji.

DUMeter ... Patch_DUM.exe (Trojan.Agent.PB) -> Nie wykonano akcji.

Czy mam traktować to jako wirusy i usunąć, czy może tylko program traktuje aplikacje jak wirusy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie używam Mozilli Firefox do przeglądania internetu -> Ogólnie ktoś włamał mi się na konto Allegro oraz konto e-mail dlatego robiłem skany. Na dodatek Malwarebytes Anti-Malware zgłasza często 2 ignorowane adresy IP: 193.17.41 93 oraz 193.17.41.98. Czy z tych adresów można było dokonać włamania ,czy może w inny sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Ja też mam problem. Otóż włączają mi się reklamy typu bet365 i betclick. Skanowałem skanerami online, malwarebytes anti-malware, cccleaner, adwcleaner, sprawdzałem zainstalowane oprogramowanie i rozszerzenia w przeglądarkach opera, ff i chrome i ku mojemu zdziwieniu nic nie znalazło. TOTALNE ZERO. A mimo to reklamy nadal są. Format też nie pomógł. Jestem wkurzony i nie wiem co robić dlatego proszę o porad. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jak klikam np na jakiejś stronie na link to otwiera mi się raz w osobnym oknie a raz w nowej karcie. I jest to wkurzające. Myślisz, ze to tylko reklama???? Bo mi się wydaje, ze nie do końca ale ekspertem nie jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm przyznam się, ze to dziwne bo zwykle reklamy nie wyskakiwały po kliknięciu linku (Przynajmniej do tej pory nie miałem takiej akcji) ale skoro  tak uważasz to spróbuję to zablokować w przeglądarce bo tak jak mówię nie znam się na tym wiec mogę tylko zaufać :) Dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...