Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tom04

Gadu Gadu 8

Polecane posty

Ja pobrałem te GG 8.0 beta i niezbyt mi się spodobało. Dużo dupereli, wyglądów i pierdołek. Od razu odinstalowałem, bo mnie się to niezbyt podoba. Wolę stare dobre GG 7.7, które jest funkcjonalne i użyteczne. Jak wyjdzie GG 8.0 to go chyba nie pobiorę, wolę jednak funkcjonalne niż bajeranckie GG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pobrałem Nowe Gadu-Gadu i dla mnie pełen wypas.. może dlatego ze lubię niepotrzebne bajery :P . Ale według mnie jest w nim wiele nowych i przydatnych rozwiązań, które sprawdzą się w przyszłości i mimo iż jest to dopiero beta cały czas korzystam z tej wersji gg, a więc Panowie robiący tą wersję jak dla mnie już teraz odwalili kawał dobrej roboty, polecam tym co posiadają komunikator gg aby wypróbowali wszystkie nowości wprowadzone do programu.

Mam nadzieję że twórcy wyrobią się z nową wersją szybciej niż w parę miesięcy, bo z tego co czytałem mają zamiar tyle czasu ją testować :] ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryczypisk

Polecam jednak jeśli chcesz pozostać na starym gg więcej zabezpieczeń, dlaczego? wszystkie reklamy te legalne zostały przeniesione na na nowe gg. A w starym gg zostały puste pola np.reklamy początkowe itp. które teraz są częstymi atakami i pod które podstawia się z pozoru normalne reklamy a tak naprawdę spywary trojany itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się nowe funkcje w GG 8.0 (a najbardziej możliwość zamieszczenia avataru, na co czekałem). Natomiast wygląd taki dziwny i duży, choć fajnie wygląda. Nie podoba mi się okienko, które wyskakuje jak ktoś wysyła wiadomośc (jest czarne, ja mam czarną tapetę na pulpicie, więc niezbyt coś widzę). No cóż, poczekam aż wyjdzie normalna porządna wersja, może poprawią coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie testowałem, ale z tego co patrzę to jest tam wszystko to co można mieć w Mirandzie, Konnekcie itp... Czyli nic nowego. A w dodatku to gg - reklamy, brak wtyczek itp. Chociaż miło, że chociaż możliwość zmiany skórek dali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Gadu-Gadu przypomina mi dobrze znanego Skype'a

hmmm... może za napisane nowego gg jest odpowiedzialna ta sama firma co i skype tz. ci sami programiści

Nowe Gadu-Gadu przypomina mi dobrze znanego Skype'a

hmmm... może za napisane nowego gg jest odpowiedzialna ta sama firma co i skype tz. ci sami programiści

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się okienko, które wyskakuje jak ktoś wysyła wiadomośc (jest czarne, ja mam czarną tapetę na pulpicie, więc niezbyt coś widzę).

W tym wypadku wystarczy zmienić skórkę i okienko róznież zmienia swoją formę oraz kolor :P

Co do wypowiedzi Orthomyxovirus... nie jest to wykluczone :D , nie mam pojęcia jakie są powiązania tych programistów, może twórcy gg zaoferowali im pomoc oczywiście nie za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku wystarczy zmienić skórkę i okienko róznież zmienia swoją formę oraz kolor tongue.gif

Nie chodzi mi o okienko rozmowy, tylko o to, co wyskakuje w prawym dolnym rogu, np. (nieznajomy) wysyła wiadomość.

A to jak, już nie robią tych GG, że będzie GG 7.7, 8.0. 8.1 itp.? Czyli każda nowa wersja zawsze będzie betą? Jak to jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GG 8 na pewno nie odciągnie mnie od AQQ.

Nie zawiera ono nic ciekawego, czego konkurencja nie miała już wcześniej.

Może poza fatalnym wyglądem? :P

Byłbym zapomniał o "pierwszych 3 największych zmianach" ( :lol: ): integracja avatarów z serwisem MojaGeneracja, dłuższe opisy (dwie pierwsze - sam raz dla pokemonów :P ), zakładki (u konkurencji od dawna...).

Nie mniej powodzenia i szczęścia w testowania bety, ryzykantom, którzy się tego podjęli :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tylko ten wygląd nie podoba, zbyt dużo bajerów, zasłania mi pół pulpitu :)

A mam takie pytanko odnośnie MojejGeneracji, czy da się odejść lub usunąć grupę którą samą się założyło? Bo nie mogę ani od niej odejść, ani usunąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi nie przypadło do gustu te nowe GG...wczesnej korzystałem z GG 7.7, teraz z najnowszego Tlena i nie narzekam. Przede wszystkim uważam, że osoby na liście zajmują za dużo miejsca przez te avatary... nad interfejsem powinni jeszcze popracować, jest ciekawy, ale przesadzony... a nowe emotikonki... jakoś nie za specjalne. Wierze że się poprawią ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o okienko rozmowy, tylko o to, co wyskakuje w prawym dolnym rogu, np. (nieznajomy) wysyła wiadomość.

No to o to mi właśnie chodzi... spróbowałem zmienić skórkę i np. jeśli zmienisz ją na dajmy na to pierwszą lepsza tą z różem wtenczas to okienko również ulegnie zmianie oraz kolorowi i gotowe! przynamniej tak jest u mnie :P

Nigdy nie próbowałem odciągnąć się od gg, może to nie jest taki zły pomysł aby zmienić komunikator? tak z czystej ciekawości na przykład... zobaczymy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pominę to że gg jest jednym z lepszych komunikatorów (z mojej perpsktywy), ale nadal szukam nowości, ma może ktoś do zaproponowania jakiś inny program do komunikacji? nie musi być prosty jak budowa cepa, lecz dobrze jakby był w wersji polskojęzycznej, niestety z angielskim u mnie słabo :P ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...