Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

soska66

Test 3d mark - czy wszystko ok?

Polecane posty

Siemka

Zrobilem wlasnie test w wersji demo 3D Mark 11 (test o nazwie Performance). Ponizej link do wynikow

http://www.3dmark.com/3dm11/7581913

Jedna sprawa to to, ze wynik jest o 2 tysiace punktow nizszy od najwyzszych w tej kategorii. Nigdy nie robilem wczesniej testow 3d markiem i nie do konca wiem jak to odczytywac. Rozumiem, ze te najwyzsze wyniki wyrobiono na podkreconych (fabrycznie lub recznie) w stosunku do mojej kartach? Czy moj wynik daje powody do jakis zmartwien?

Po drugie, jakies dziwne dane podaje ten 3D Mark. Moj memory clock na karcie podaje np. jako 1,753 MHz. Pamiec z kolei jako 667

Potrzebuje po prostu pomocy jak to wszystko odczytac i czy wogole ma to sens (rowniez biorac pod uwage wersje demo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko wynik jest w normie jak na tę kartę i procek. 2000 punktów to możesz tracić co najwyżej do podkręconych zestawów.

Po drugie, jakies dziwne dane podaje ten 3D Mark. Moj memory clock na karcie podaje np. jako 1,753 MHz. Pamiec z kolei jako 667
3DMark podaje taktowania rzeczywiste, a nie efektywne. Aby uzyskać efektywne przemnóż taktowanie pamięci na karcie przez 4, a pamięci operacyjnej - przez 2.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...