Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLodyy

Problem z ustawieniami kolorów pulpitu.

Polecane posty

Na początek.. to chciałbym przeprosić jeśli temat jest w złym dziale.. nie miałem pojęcia gdzie go umieścić.

Otóż od pewnego czasu mam taki problem,

fjommc.png

Już wyjaśniam. Na screenie pokazałem dwa suwaki, które na pewno wiecie za co odpowiadają. Do pewnego czasu dolnym paskiem ustawiałem JAKIE chciałem mieć kolory pulpitu np. gdy w grze robiła się noc itp. A górny był "stały" i klikałem go gdy chciałem wrócić do normalnych ustawień kolorów.

Pewnego czasu coś się stało.. i paski tak jakby się zamieniły. Górny suwak zapisał się jako kolory, które ustawiam do grania, a dolny jest tak jakby "paskiem od normalnych ustawień kolorów".. Wszystko było by ok, ale czasem potrzebuję rozjaśnić ekran w grze czy go przyciemnić.. Mogę to zrobić ale wtedy dwa paski będą zmienione i potem znowu muszę wracać do ustawień fabrycznych i znowu ustawiać kolory.. a takto dolny pasek został ustawiony wcześniej i tylko zmieniałem. Teraz opcje się tak jakby zamieniły..

Mam nadzieję, że jakoś udało mi się to wyjaśnić.. sam nie wiedziałem jak to napisać. Szukałem w google, ale nic konkretnego nie ma jak przywrócić górny pasek do "standardowych kolorów".

Dzięki za wyrozumiałość i za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...