Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3000Piecywgniezdzie

Brak sygnalu na monitorze

Polecane posty

Specyfikacja:

Asrock P67 PRO 3 (B3)

Intel Core i5 2500K

GF GTX 460 768mb

SilentumPC Deus G1 500W

Corsair DDR3 4GB 1600MHz CL9

Samsung 502HJ

Po uruchomieniu komputera nie pokazuje sie zupelnie nic na ekranie monitora. Dioda przy monitorze przez caly czas swieci sie na zolto tak jakby komputer nie byl w ogole wlaczony (powinna sie swiecic na niebiesko). Poskladalem drugi komputer ze starych komponentow, w miedzyczasie oddalem komputer ze specyfikajca podana wyzej do miejscowego serwisu. Zlozony ze starych komponentow komputer bez problemow dziala na tym samym monitorze. Na drugi dzien poszedlem do serwisu, gosc powiedzial mi ze podpial swoja stara (karte graficzna) i wszystko elegancko dzialalo. Wrocilem z kompem do domu, nic od niego nie kupowalem. Podpialem Geforce'a, ktory podobno byl winowajca problemu do komputera zlozonego ze starych czesci. Ku mojemu zdziwieniu zadzialal. Nie mam niestety drugiej karty graficznej ( wczesniej ten komputer zastepczy dzialal na karcie zintegrowanej) ;/. Nastepnie podpialem zasilacz by sprawdzic go sprawdzic (do zlozonego ze starych czesci komputera of course). Zadzial, dla upewnienia sprawdzilem miernikiem przeplyw pradu w nim, wszystko sie zgadza. Wszystko powinno razem dzialac, lecz tak nie jest ;/. Prosze o pomoc ;/.

Sory za brak PL znakow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, odkop. Po kilku tygodniach wreszcie znalazł się winowajca była nim płyta główna, a co dokładnie? Uszkodzenie w gnieździe procesora (fizyczne). Jak zakupie nowa płytę główną i podłącze napisze końcowy werdykt. Mam nadzieje ze pomogę komuś w przyszłości z tym nad wyraz upierdliwym problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...