Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

opENDfist

Rozwiązany: Gdy włącza się wygaszacz, nie da się wznowić komputera.

Polecane posty

Siema, od jakiegoś czasu mam pewien problem, taki jak w temacie. Dokładniej mówiąc - gdy wygaszacz się włącza/uruchamia (jak kto woli), nie mogę wznowić pracy komputera. Wygaszacz działa normalnie: obrazy się zmieniają, ale gdy ruszam/klikam myszką czy wciskam klawisze klawiatury komputer się nie wznawia. To samo, gdy wyłączyłem wyświetlanie wygaszacza, tylko wtedy pojawia się po prostu czarny ekran. Na razie radzę sobie z tym wchodząc w menedżera urządzeń i przestawiając opcje myszki (mysz i inne urządzenia wskazujące->mysz zgodna z HID->zarządanie energią->odznaczam lub zaznaczam -w zależności co było przedtem- opcję "Zezwalaj temu urządzeniu na wznawianie pracy komputera). Jednak po jakimś czasie to samo się przestawia i problem pojawia się ponownie, w dodatku chciałbym, aby ten wygaszacz był. Czy możecie mi coś poradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w menadżerze urządzeń, przy portach USB

Gdzie są te porty USB? Mam Windows 7 Ultimate, jedyne porty, jakie tam są to Porty (COM i LPT).

W ostateczności wejdź w personalizację ekranu (PPM na pulpicie) i wyłącz po prostu wygaszacz ekranu. To jedyna opcja by ręcznie go wyłączać/wylogowywać.

Tylko, że ja wyłączyłem wygaszacz i wtedy pojawia się po prostu czarny ekran.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...