Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdobywczy

Słuchawki "Firmy Hama"

Polecane posty

Witam, i pozdrawiam forumowiczów.

Mam pytanie odnośnie słuchawek zatytułowanych "Słuchawki niemieckiej firmy Hama", które są dołączane do prenumeraty CD-A. Ich zdjęcie znajdziecie na ostatniej stronie numeru 12/2013. (to ten z recenzją GTA V)

Przeznaczenie słuchawek to muzyka z telefonu, tabletu, MP3. Nie będą one służyć do gry.

Oto parametry słuchawek:

Waga: 60g

Metalowy pałąk

Miękko wyściełane muszle

Solidne wykonanie membrany 30 mm

Wtyk: Jack 3,5 mm

Czułość: 105 dB

Materiał: Metal / tworzywo sztuczne

Długość kabla: 1,2 m

Częstotliwość: 20 Hz - 20 kHz

Impedancja: 32 ohmy

Oto moje pytania.

- Czy te słuchawki dają dobry dźwięk? (są tam podane parametry ale ja się na tym nie znam, miło widziane własne opinie od osób które mają te słuchawki)

- Czy słuchawki są wygodne?

- Czy dobrze trzymają się głowy? (uprawiam parkour, oraz downhill na rowerze, więc chciałbym aby nie spadały mi z głowy przy np.: przewrocie (fikołku) (przy salcie prawie wszystkie słuchawki spadają, więc wybieram przewrót jako przykład)

- Czy są one szczególnie delikatne, bo przy wyżej wymienionych sportach może się zdarzyć że spadną. (własnie dlatego zwróciły one moją uwagę, metalowy pałąk powinien zrobić swoje)

- Jakie są zalety i wady metalowego pałąku? (słyszałem że łatwo go wygiąć)

Jedno ekstra pytanie o szczególik: Czy rzeczywiście są one czerwone? (Lubię kontrast czarnego z jaskrawymi kolorami, barwy firmy Razer są na to dobrym przykładem.)

To wszystko, jeśli macie coś do powiedzenia od siebie na temat tych słuchawek, nie krępujcie się, im więcej informacji tym lepiej.

Z góry dziękuję za odpowiedź! smile_prosty.gif

post-853896-0-50619900-1384890910_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...