Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marian2332

PROBLEM Z KARTA:/

Polecane posty

Witam wszystkich.smile_prosty.gif

Mam otoz taki problem z karta graficzna. Od jakis trzech dni temperaura karty w spoczynku wynosi 69 stopni. Nie wiem czemu tak sie dzieje. Predzej tego nie bylo, wtedy komputer troszke mulasto chodzi no wiadomo gry sie tna itd. Gdy zainstaluje sterownik do karty graficznej to temp na karcie spada do normalnych wartosci to jest wtedy 35 stopni i wszystko dziala jak nalezy. Natomiast po ponownym uruchomieniu komputera znowu jest taka wysoka. Za kazdy mraze mmusze sterownik zainstalowac. Komputer jest czyszczony co dwa miesiace, odnosnie sterownikow to instalowalem kazda wersje czyste kopie itd nic nie pomaga. Czy wiecie czym to moze byc spowodowane?? Dziękuję za pomoc:)

procesor : i5 3570K

mobo: Gigabyte Z77X-UD5H

grafika: GTX 560 DCU II TOP

zasilacz: XFX core 550W

dysk: WD Blue WD10EZEX (1TB, 64MB, SATA/60

ram : 8GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) yojo2 zrobiłem tak jak poradziłeś lekko odkrecilem dokrecilem znowu ale jednak nic nie pomaga przeczyscilem karte jeszcze raz i tez nic. Karta w sumie jest jeszcze na gwarancji, tylko kiedys tez tu na forum mialem problem z karta wlasnie ta bo byl dziwny zapach z niej, to gdy dalem na gware to mi powiedzieli ze takich kart juz nie robia i ze jakos sie dogadamy. Nie chce aby mi tu wcisneli cos slabszego za obecna wartosc tej karty ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz i wypakuj program DDU: http://www.wagnardmobile.com/DDU/

Odinstaluj sterownik od karty graficznej i uruchom ponownie system w trybie awaryjnym. Otwórz program DDU i zaznacz wszystkie opcje z prawej strony okna i kliknij na pierwszy od góry przycisk po lewej stronie. Gdy komputer wyczyści system z pozostałości po sterownikach uruchomi ponownie komputer,. Niech Windows uruchomi się normalnie i wtedy zainstaluj sterowniki od karty graficznej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek690 :) dzieki za program jest on przydatny, mianowicie jezeli o mnie chodzi no niestety nie pomoglo. Nie wie male chyba wina lezy po stronie karty a nie samego oprogramowania. Jeszcze moze przeskanuje system zeby zobaczyc czy czasem jakiegos wirusa nie ma. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...