Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wolw567

Problem z grami

Polecane posty

Gry działają mi na niskich ustawieniach np. Battlefield 3,NFS Most Wanted 2012,Sniper Ghost Warrior a jak chce zmienić na średnie to się zacinają,że nie można grać.NFS nawet na niskich się zacina.

Komputer mam :

Procesor : Intel Core i3 processor 2130 (3.40 GHz)

Karta graficzna : Nvidia Geforce 605 (1GB)

Dysk twardy:1TB

4 GB ram

Windows 8 64 bit

Robiłem skanowanie antywirusem,defragmentacje i oczyszczanie,nic nie pomogło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wolw567

Ta karta graficzna moglaby miec i 6GB pamieci, a i tak gry by chodzily bardzo kiepsko. Niestety ale GF 605 to najslabsza karta z generacji 6xx i nie jest przeznaczona do gier, nadaje sie glownie do zadan biurowych i odtwarzania multimediow. Patrzac na reszte konfiguracji Twojego laptopa wlasnie takie ma byc jego domyslne przeznaczenie. Tak jak wspomniano juz wyzej powinienes sie cieszyc, ze BF3 w ogole Ci sie uruchomil. Pewnie moglbys wymienic karte, ale nie jestem pewien, czy jest sens robic to w przypadku takiej konfiguracji. Jesli myslisz o graniu, to nic ponizej wydajnosci GF 630M nie oplaca sie brac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to stacjonarka, to wypadaloby wymienic w niej podzespoly, zebys mogl chociaz grac komfortowo na srednich detalach. Jezeli mozesz sobie pozwolic na upgrade lub wymiane kompa, to najlepiej bedzie jesli zalozysz odpowiedni temat w dziale Skladamy komputer/kupujemy czesci. Oczywiscie nie zapomnij wtedy podac dokladnej, kompletnej specyfikacji Twojej konfiguracji, wliczajac w to takze marke i moc zasilacza. Niestety ale Twoj problem nie jest spowodowany niewlasciwa praca podzespolow albo zawalonym systemem, ale zbyt slabymi czesciami, ktore nie radza sobie z wymaganiami gier. Bez ich wymiany sie nie obejdzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...