Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leoon08

nvidia physx - instalator windows

Polecane posty

witam,

Mam następujący problem, zakupiłem kartę graficzną gtx 770 oc od gigabyte, moja wczesniejsza karta graf. To gtx 550 ti. Wczoraj zostala zainstalowana, na komputerze i wszysko sie zainstalowalo, tylko nie physx. Przed instalacja gtx 770 odinstalowalem wszystkie sterowniki ktore byly od nvidia do gtx 550 ti lacznie z physx. I teraz za kazdym razem jak instaluje czy z org. Plyty dolaczonej do karty, czy ze sterownika pobranoego z nvidia to jest ten sam blad, mianowicie, gdy klikam na ikone instalacji physx ro wyskakuje blad instalatora windows, i nic sie nie uruchamia. Malo tego, w panelu sterowania nvidia, jest tak jakby physx byl, gdyz widneje tam zakladka physx i nawetpodobno jest wlaczona, niewiem jak to mozliwe skoro nie chce sie uruchomix instalator physx'a i nie widneje rowniez zainstalowany physx w panelu sterowania. Objawia sie to tym, ze np jak wlaczam gre batman arkham city, opcje grafiki na full to jesli w opcjach mam wlaczone physix, to gra odrazu na poczatku uruchomienia pierwszej misji sie zawiesza ikoniec. Jesli physx w ustawieniach wylacze, wtedy gra smiga az milo. Niech ktos pomoze, jesli spotkal sie z takim bledem lub wie co zrobic, bo wydalem tyle kasy na karte a teraz albo w niektore gry w ogole nie zagram albo w te ktore bede mogl, bede musial wylaczac physx zeby zagrac, co mija sie z celem bo nie po to kupilem taka karte. Pomocy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...