Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rebeliok

Gainward 9500GT problem ze sterownikami

Polecane posty

Witam.

Niedawno przesiadłem się z windowsa 7 ultimate 32 bit na windows 7 professional 64bit

Jednak za nic nie mogę zainstalować sterowników do mojej karty graficznej.

Te na płycie od producenta są na systemy 32-bitowe.

Te ściągane ze strony producenta (na 64bit) wszystkie wersje za każdym razem wywalają błąd przy instalacji.

Moja karta to Gainward GeForce 9500Gt (wiem wiem złom)

Błąd występuje zawsze w 1 fazie instalacji (,,instalowanie sterownika,, czy jakoś tak)

Windows update też nie daje rady.

Na win 32bit wszystko ładnie chodziło a sterowniki zainstalowałem z płyty a potem jakieś doinstalowały się same przy instalacji bf3.

Robiłem już taki temat jednak został zamknięty.

Teraz jestem po zakupie oryginalnego Windowsa :) (7 professional)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. A czy instalator rozpakował chociaż pliki do wskazanego folderu? Jak tak, to wejdź w Menedżer urządzeń i spróbuj "ręcznie" zainstalować sterowniki: wskaż folder ze sterownikami, jako lokalizację. Następnie zrestartuj komputer, odpal instalatora sterowników, kliknij w 'Opcje instalacji niestandardowej', a następnie 'Wykonaj czystą instalację'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz płytę główną?

Czy to nieznane urządzenie w menadzeze urządzeń to karta graficzna? Dziwne zwykle przed instalacją strerowników karta jest rozpoznawana jako standardowe urządzenie VGA.

Może to nie mieć nic wspólnego z twoim problemem, ale weź bios zaktualizuj na plycie głównej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz płytę główną?

Czy to nieznane urządzenie w menadzeze urządzeń to karta graficzna? Dziwne zwykle przed instalacją strerowników karta jest rozpoznawana jako standardowe urządzenie VGA.

Może to nie mieć nic wspólnego z twoim problemem, ale weź bios zaktualizuj na plycie głównej smile_prosty.gif

Tak,to karta graficzna.

Nie znam modelu płyty głównej ale to Gigabyte.

Bios nie ma nic do tego bo zmieniłem tylko system z 32 na 64bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przypadki, że bios płyty głównej powodował problemy z kartą graficzną. A aktualizacja biosu nie zaszkodzi, może wydali jakieś łątki związane z obsługą systemów 64bit.

A zapisu w menadżerze urządzeń widzę, że to może być nie tylko problem ze sterownikiem, ale z rozpoznaniem karty przez system.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...