Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asachi

GeForce 6600 przy 65/60/55 stopniach C - komputer się zawiesza.

Polecane posty

Witam. Posiadam kartę graficzną GeForce 6600 oraz zasilacz Mode Com FELL II-350 ATX. Kilka dni temu podczas grania (League of Legends) dostałem tzw. "freeza", nie mogłem nawet kursorem ruszać ale słyszałem wszystko i mogłem normalnie ze znajmomymi rozmawiać. Próbowałem samemu dotrzeć do przyczyny jednak jedyne co udało mi się ustalić to, że komputer "zawieszał" się przy kolejno 65/60/55 stopni C oraz, że po tym jak się zawiesiłi i go zrestartowałem to żaden program nie potrafił zidentifikować mojej karty graficznej oraz temperatury na niej, a dodatkowo działał jak bez sterowników (następnego dnia wszystko wracało do normy). Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sterowników karta działa na niższych obrotach (co już sam zauważyłeś), także widzę dwie opcje:

1. Karta graficzna zwyczajnie już siada;

2. Zasilacz siada i przy większym obciążeniu sobie nie radzi.

Biorąc pod uwagę symptomy bardziej prawdopodobna jest opcja 1. Choć oczywiście zasilacz mógł mieć swój udział w doprowadzeniu jej do tego stanu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to ja bym się w ogóle poelcał zorientować, czy podmiana któegoś z tych elementów coś zmieni. Masz od kogo pożyczyć zasilacz lub kartę? Nie ma sensu wydawać kasy w ciemno, bo problem może leżeć gdzie indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do 200 zł możesz kupić Fortona 350 W np http://allegro.pl/nowy-zasilacz-fortron-350watt-gw36-kurier-gratis-i3658474280.html + karta graficzna typu radeon 4850 lub GF 9800/8600GT. Możesz się też tą kartą zainteresować http://allegro.pl/palit-9600gso-768mb-gddr3-pci-e-sli-dual-dvi-i3673035071.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...