Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Titanum

Spadki klatek na sekundę.

Polecane posty

Witam! Z góry uprzedzam, że jestem tu nowy, więc gdybym pisał w złym dziale, bardzo bym prosił o przeniesienie tego tematu do odpowiedniego :)

Problem polega na tym, że mam straszne spadki FPS w grach i nie tylko. Ostatnio nawet przy korzystaniu z internetu, np. serwisu YouTube, przy oglądaniu filmu, komputer się zacinał w niektórych momentach. Całość polega na tym, że to żadna różnica w jaką grę gram, bo sprawdzałem nawet mocniejsze tytuły udźwignie bez problemu, do czasu... Na przykład bardzo znaną grę, o nazwie Minecraft. Ogółem, czy to ustawienia maximum czy minimum, problem ten sam. Na przykład: gram sobie ze stabilnymi 60 FPS i po krótkim czasie mam masakryczną spadkę, zazwyczaj od 10 do 0 FPS...To trwa około 20 sekund i znowu wskakuje 60 i jest płynna gra, ale po paru minutach znowu :) Problem występuje w każdej grze. FIFA 14 na full detalach chodzi płynnie przy 60 FPS, ale znowu witają mnie spadki. Próbowałem wielu sposobów. Wymieniłem kartę graficzną, zrobiłem format dysku, reinstall Windowsa 7, przerzucenie się na XP, nic nie dało więc z powrotem wróciłem do 7, defrag. dysku, wyczyszczenie ze zbędnych programów, za pomocą programu TuneUp naprawiłem drobne błędy rejestru - ciągle to samo. A oto specyfikacja mojego komputera: MS WIndows 7 Home Premium 32-bit, AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+, 2.0GB RAM, NVIDIA GeForce 210. Dodam też, że sterowniki najnowsze zainstalowałem do karty graficznej, nie wiem jak z resztą.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...