Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trojanuno

Alone In The Dark 5

Polecane posty

Może to nie jest typowy problem z grą ale zastanawiam sie czy gra będzie dostępna w empiku już 26 czerwca czy tez bedzie jakieś opóźnienie? bo akurat mam okazje jechac osobiscie do empiku i zakupić (zwykle kupowałem przez net ) a nie chce pojechać na darmo...

Dziękuję za odpowiedź i Przepraszam serdecznie jeśli umiesciłem temat w złym miejscu... jestem nowym uzytkownikiem forum i jeszce nie znam wszystkich zakamarków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe:) mam nadzieję że zdąże :)) dzięki za odpowiedzi:)

Siemanko, no ja od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem Alone In The Dark. Ale nie mogę sie nim cieszyc w pełni, gdyz nie odtwarza mi głosów aktorow. Niby wszystko oki, jest muzyka, jakies odgłosy w menu, ale gdy ktoras z postaci ma wymowic jakas kwestie to cisza.....Co zrobic z tym problemem??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam jakiś patch lokalizujący? Może odinstaluj grę i na nowo zainstaluj?

Dzieki za pomoc, wlasnie znalazłem odpowiedz. Czasem warto przeczytac plik read me:))

Tam jest tak: - Karty dźwiękowe. Na niektórych kartach dźwiękowych, grając z włączoną opcją 5.1, możesz napotkać problemy z mową (bardzo cicha bądź jej całkowity brak). W takim wypadku powinieneś przełączyć tryb dźwięku na Stereo w konfiguracji dźwięku Windows. Gra automatycznie wykryje zmianę ustawień.

No i teraz działa super:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość często jak otwieram inventory to zawiesza mi się, i nie mogę z niego wyjść. Jedyne co da się zrobić to wejść w menu. Trochę to wkurzające. Wie ktoś, czy to może jest jakaś fabryczna wada, czy tylko u mnie się tak dzieje? Z góry dzięki za odpowiedzi w pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość często jak otwieram inventory to zawiesza mi się, i nie mogę z niego wyjść. Jedyne co da się zrobić to wejść w menu. Trochę to wkurzające. Wie ktoś, czy to może jest jakaś fabryczna wada, czy tylko u mnie się tak dzieje? Z góry dzięki za odpowiedzi w pomoc.

Miałem ten sam problem. Rozwiązać można go w bardzo łatwy sposób. Zmień w opcjach klawisz odpowiedzialny za "Ulubione". Gra czasami wymusza, w ramach samouczka zarządzania ulubionymi przedmiotami/kombinacjami przedmiotów, aby wcisnąć domyśny klawisz odpowiedzialny za tą akcję(czyli '). Gra posiada tę wadę, że konfiguracja klawiszy jest całkowicie skopana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie można zmienić te ustawienia na Stereo? Bo w "Dźwięki i urządzenia audio" wybierając zaawansowane i klikając na Głośniki Stereo - nie pomaga. Zmieniam również ustawienia z 5.1 na 2.1 / słuchawki w Creative Console Launcher, ale też nie pomaga... Mam kartę X-Fi Gamer oraz głośniki Logitech X-540? Proszę o pomoc, bo nie słyszę głosów postaci :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troche inny problem. Odpalam gre i niestety widze ciemność. Jedynie co widać na ekranie to w prawym dolnym rogu coś się kręci (nie pamiętam dokładnie co to za znaczek). I niestety dalej się nic nie dzieje. Czy miał ktoś podobny problem a jeśli tak to jak go rozwiązał??? z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...