Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Steelseries Siberia V2 Navi - allegro - oryginał czy podróba

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jest to mój pierwszy wątek na tym forum. Piszę do was, ponieważ zakupiłem ostatnio na allegro słuchawki Steelseries Siberia V2 NAVI z poprzedniej, takiej samej aukcji: http://allegro.pl/steelseries-siberia-v2-navi-zolte-nowosc-w-polsce-i3653490090.html za 119zł z darmową wysyłką(kupiło razem 12 osób). Jak widać cena jest bardzo mała bo siberie wachają się od 100 do 400 zł. Paczka przyszła do mnie z Chin po miesiącu i uwaga: po otwarciu katonowego pudełka z poczty w środku były tylko gołe słuchawki bez niczego - nie zapakowane w oryginalne pudełko i bez kabla przedłużającego 3m(który domyślnie jest w każdym zestawie). I teraz pojawia się pytanie: Czy są to tanie podróby z Chin, Czy może są to słuchawki prosto z fabryki od dystrybutora nie zapakowane w nic? ---- Proszę o to aby każdy kto się wypowie, podał argumenty co do swojego zdania. Może da się jeszcze jakoś sprawdzić oryginalność po charakterystycznych elementach czy czymś?. Pozdrawiam.

PS. Wiem, że były podobne tematy ale nic konkretnego nie zawierały

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej byłoby się wybrać do jakiegoś sklepu gdzie pozwalają testować słuchawki ,wziąć też swoje i zwyczajnie porównać jakość dźwięku.

Nie wiem gdzie mieszkasz ,ale z tego co pamiętam Audiomagic ( w Warszawie mają jedyny lokal) ,pozwalają na takie coś.

Poza tym na zdjęciu widze logo Steelseries ,jeśli fakycznie jest na słuchawkach to raczej nie ma szans żeby taka podróba wyszła z fabryki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym na zdjęciu widze logo Steelseries ,jeśli fakycznie jest na słuchawkach to raczej nie ma szans żeby taka podróba wyszła z fabryki.

Wybacz, ale nie bardzo zrozumiałem. Mam logo steelseries na słuchawkach. Jedyną różnicę którą zauważyłem to to że na filmikach wewnątrz pałąka jest mała, biała naklejka z koszem, a u mnie jej nie ma :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że używanie czyjegoś logo we własnych produktach to przestępstwo ,więc jeśli tam jest logo Steelseries ,to musi to być ich produkt. Często się widzi różne podróbki typu HDC One (podróbka HTC One) z łudząco podobnymi nazwami czy symbolami ,ale nigdy identycznymi. Po prostu nie ma szans zeby takie coś przeszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie wysyłają prosto z miejsca gdzie je składają o_O możliwe... W ten sposób oszczędzają mase kasy i mogą wystawiać po takich cenach ,a zysk dla nich zostaje ten sam. Chyba naj;eiej byłoby napsiać poprzez pytanie do sprzedającego ,ale nie oczekwiałbym odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...