Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kugi

Jakie strony o grach odwiedzacie?

Polecane posty

Jakie najczęściej strony o grach odwiedzacie oprócz CDA?

Jeśli chodzi o mnie, praktycznie całkowicie zrezygnowałem z polskich serwisów. Wszędzie te same, przepisane newsy i nastawienie na jak największą ilość klików. Wyjątkowo często jednak zaglądam na gamemag.pl - mają tam naprawdę świetną publicystykę.

O wiele częściej zaglądam natomiast do stron zagranicznych. Tutaj według mnie króluje oczywiście Polygon - przegenialny design i świetna jakoś artykułów. Mam nadzieję, że jakaś polska strona dorówna kiedyś jego poziomowi. No i jeszcze od czasu do czasu Kotaku dla ciekawostek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markolf

Czasem tam zaglądam aby zobaczyć potwierdzenie że gier w biedronce, a kiedyś pełniaki gier u rywali CDA :D

Na forum tam też jestem zajestrowany ale nie za dużo się udzielam bo mało mam co powiedzenia.

Gry-Online

Spoko forum, i niczego sobie poradniki które nie raz pomogły mi wyjść czarnego punktu w jakiejś grze

GamesFAQ

Kolejne poradniki, niekiedy recenzje fanów gier na konsole sobie poczytam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie tylko cdaction, GOL i mmorpg, z czego tylko na CDA się udzielam z racji na niereformowalnych trolli na pozostałych serwisach(choć GOL na + ostatnio z tym). Ongiś gamezilla ale Redakcja, która ma wszystko gdzieś i populistyczne teksty skutecznie mnie zniechęciły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej ze wszystkich humblebundle.com heheh polecam bo fajne oferty za małą kasę i jeszcze na dobry cel. łowcy gier i cda też.

Poza tym the escapist magazine i oglądam ich recenzje na yt (zeropunctuation) bo są świetne i serio koleś zna się na rzeczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak regularnie to mimo wszystko zerkam na newsy na CD-Action (aczkolwiek moje mniemanie o ich poziomie pozostaje inną kwestią :P), poza tym wpadam dosyć często na pssite.pl, czasami coś przeczytam na gram.pl... poza tym nie przypominam sobie o żadnej stronie, na którą bym regularnie zaglądał, ot czasu do czasu ktoś podrzuci linkacza do jakieś Polygamii albo czegoś w tym rodzaju. Od biedy, choć serwis poświęcony tylko jednej grze, wpadam od czasu do czasu na Reign of Gaming albo Armed Assault Info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...