Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misieckis

Rozwiązany: Wolne otwieranie stron a szybkie pobieranie plików

Polecane posty

Jak w temacie, moge szybko pobierac pliki ale jak przyjdzie do otwarcia zwyklych stron to czekam dlugo, kilkanascie nawet sekund, a zdarza sie ze sie nie otwieraja wogole, trzeba odswiezyc i wtedy sie jakos otworzy niezaladowana strona. Od zawsze sie strony jakos wolniej otwieraly ale teraz to szczegolnie, czekam nieraz pol minuty a nieraz wogole sie nie otworza. O kazdej porze, niewazne czy rano czy wieczor. Mierzylem predkosc i jest ile w umowie czyli 10 Mb. mam router TP-Link TD W8901G, moj komputer laczy sie z nim kablem. Dodam ze internet u siostry co jest podpieta przez WiFi do tego samego routera dziala normalnie, strony sie szybko laduja, po prostu norma, tytko u mnie cos...cos z kompem? zwlaszcza ze pobieranie dziala na maks lacza, tylko to cholerne otwieranie stron, az sie nie chce na sieci siedziec czasem tak to jest upierdliwe. Karte sieciowa mam z płyty głownej Asus P5QL Pro, sterowniki sciaglem najnowsze do karty ze strony asus dawniej bo myslalem, ze sie poprawi ale nie pomoglo, wolno sie otwieralo dawniej ale teraz jest tragedia...

dodam, ze robaków nie mam, skanowalem antywirusem i raczej z tym nie mam problemów, jest czysto

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zwalnia, pobiera na max szybkosci lacza i to jest wlasnie dziwne, tylko przy otrwieraniu stron. Moze problem z wysylaniem jest, bo jak mialem zalaczac pliki i wrzucac na poczte to mialem nieikiedy klopot by wogole wrzucic pare MB, a jak juz wrzucalo to powoli jak diabli, wysyla na pewno nie z szybkoscia jakie jest lacze, wysyl jest skopany, ostatnio nie moglem wlasnie wogole zalaczyc pliku na poczte okolo 1,5 MB a z laptopa poszlo szybko i za pierwszymn razem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka otwierając strony internetowe pobiera z nich dane, tak więc jeśli nie masz problemów z pobieraniem plików ale z otwieraniem stron (czyli też bezpośrednio z pobieraniem plików) to jest jakiś paradoks :P. Sprawdź czy w przeglądarkach nie ma poustawianych adresów proxy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem trzeba próbować byle czego i sie uda. Znalazłem dziś używana i stara karte sieciowa i postanowiłem z głupa sprawdzić jak internet pójdzie, bo używałem do tej pory zintegrowanej i ..............internet Chodzi TAK JAK TRZEBA! także problem rozwiazany. Karta sieciowa była BEEEE

W smieciach swoich znalazłem stara karte sieciowa i okazalo sie ze to przez sieciówke.

Nie ma to jak strony hulaja az milo. Ale sie ciesze, bo do tej pory to była męka.

Po 2 godz, net znowu zwolnil. Moze przez ruch w sieci ale juz nie hula jak zaraz po wymianie karty sieciowej

zwolnilo troche na nowej sieciowce ale podpinam zintegrowana i wogole nie otwiera stron czyli karta na pewno daje czadu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...