Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gambit88

Windows a laptop

Polecane posty

Witam, ostatnio kupiłem laptopa (lenovo y580) i chciałbym Was zapytać jak to wygląda z reinstalką systemu? Kupiłem laptopa razem z windows 8. W zestawie nie dostałem płyty z windowsem wiec nie wiem co moge zrobic w razie formatu i reinstalki systemu. To jest mój pierwszy laptop, do tej pory na PC miałem klucz, oraz wypalona instalke na dvd i klucz z uczelni na windows 7. Kilka razy reinstalowałem system i było ok. Ale co mam zrobić kiedy przyjdzie czas na reinstalke w laptopie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś mieć możliwość wypalenia systemu na płytę. W zasadzie, to system sam powinien przypominać ci o utworzeniu kopii recovery. Naszykuj 7 pĺyt dvd (mówię orientacyjnie, by ci nie zabrakło; mi Windows 7 pochłonął 5 płyt DVD 4,7GB) i do dzieła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tego laptopa (i systemu), to nie takie proste. Przy użyciu standardowego narzędzia od Lenovo podobnież nie da się wypalić recovery na płyty. Dałbym jakiegoś linka, ale na większości stron proponowane są przez użytkowników nie do końca legalne rozwiązania, więc raczej nie byłoby to mile wiedziane (co najwyżej mogę dać coś takiego: klik).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...