Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edwin20

Rozwiązany: Migracja z Freedom pro do Free net

Polecane posty

Witam, na stronie Orange i na innych stronach nie mogę znaleźć wzmianki o migracji z Orange Freedom pro do Free net. Pani w salonie powiedziała, że Freedom pro zlikwidowano 2 tygodnie temu i teraz weszło Free net. Chciałem przedłużyć umowę, ale powiedziano mi, że można, ale nic nie zyskam. Powiedziała, żeby zerwać umowę i wziąć Free Net bo tam są lepsze oferty. No rzeczywiście, płacę teraz 60zł za 13GB i mam stary router MV400, a we Free net za 60zł jest 15GB i router MV600. Zapytałem jak sprawa z "szczęśliwymi godzinami" powiedziano mi, że nie ma już takiej oferty we free net. Umowę zerwałem od razu, bo jeślibym tego nie zrobił przed 22.10 to umowa przedłużyła mi się by o kolejny miesiąc. I teraz tak - "szczęśliwe godziny" niby są, tak podaje strona orange, we free necie, więc jak to jest? To raz, a dwa to "Migracja z Freedom pro do Free net" w gazetce którą wziąłem do domu takie coś przeczytałem "migruj z Freedom pro do freenet, zyskaj 40% więcej GB limitu". Czy wychodzi na to, że zostałem zrobiony w balona przez panią z salonu? Czy można tak migrować, czy tak jak mi powiedziano "trzeba zerwać umowę i podpisać nową na Free net"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dowiedziałem się. Zadzwoniła do mnie Pani, i pyta czemu zrywam umowę, powiedziałem, że tak powiedziano mi w salonie, że trzeba zerwać i wziąć Free net. Ta zaś na to, że to nieprawda i zaproponowała nową lepszą umowę (19GB za 60zł i 10GB w szczęśliwych godzinach, z routerem), którą wziąłem. Także chyba nawet sami nie wiedzą jakie mają oferty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...