Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sarmat

Nie mogę łączyć się z serwerami programów i gier

Polecane posty

Jak w temacie: nie mogę łączyć się z serwerami programów (np. Teamspeak 3, Mumble, Ventrilo) oraz z grami (np. Minecraft, L4D). Kiedyś mogłem, teraz już nie, w międzyczasie nie zmieniałem operatora sieci internetowej. Wyskakuje zazwyczaj, że przekroczono dopuszczalny czas połączenia. Programy są dodane do wyjątków zapory windows, próbowałem też całkowicie wyłączać zaporę i zaporę antywirusa. Próbowałem uruchamiać jako administrator, w trybie zgodności - nic nie dało. W Teamspeaku nawet nie pokazuje się lista dostępnych serwerów. Raczej nic nie zmieniałem w ustawieniach internetu. Strony internetowe działają normalnie, tak samo normalnie mogę pobierać pliki, korzystać z jakichś flaszowych aplikacji na stronach internetowych.

Korzystam z modemu Livebox, internet od TP. Próbowałem włączyć i wyłączyć - nic nie dało.

Windows 7

Karta sieciowa Atheros AR5B91 Wireless Network Adapter

Proszę o pomoc.

Aha, kilka miesięcy temu przerzuciłem się ze starszej wersji Liveboxa na nowszą (stary uległ awarii)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krajing nie, nie próbowałem. jutro poszukam kabla i się spróbuję połączyć.

@up tak, mam telewizor. Ale niezależnie od tego czy jest włączony czy wyłączony nie działa. Wcześniej nie przeszkadzał w żaden sposób. A i telewizor się popsuł mi też, ale to już na inny wątek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...