Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

remix85

Po minucie gry, ścina się obraz

Polecane posty

Witam mam problem, a dokładnie chodzi o to, że po minucie gry obraz się zacina, i pozostaje jedynie restart komputera, temperatura karty, 60+, temperatura procesora 60stopni, zasilacz 600 w markowy,

Wcześniej miałem też tak było, tylko jeszcze wyskakiwały mi kolorowe migające kwadraty.

Problem występuje w wiedźminie 2, far cry 3, oraz crysis 2.

Sprawdziłem jeszcze 3d mark vantage, nawet tego nie da się dokończyć, bo wywala program, temperatura

procesora podczas 3dmarka 58 stopni temperatura karty to 63 stopnie.

Dodam że tak dzieje się odkąd zmieniłem kartę graficzną czy 4 dni, karta to msi gtx 660 ti oc power edition,

Po zmianie sterowników na starsze, udało się przejść 3d mark vantage, ale w grach problem pozostaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko napisz dokładnie co to za zasilacz

Kartę którą posiadasz jest kartą która dość mocno się grzeje, nawet jak się ma dobre chłodzenie.

Skoro piszesz, że problemy zaczęły się po zmianie karty- to on jest winowajcą. Masz ją na gwarancji ?

Sprawdź czy dobrze podłączyłeś kartę. Napisz jakie masz złącze na linii karta- monitor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ,że to wina zasilacza.Być może Twoja karta jest za "mocna" do konfiguracji i się grzeje.Kumpel miał podobnie i zmiana zasilacza pomogła.Z tego co opisujesz ,wypisz ,wymaluj problem znajomego.

Mocniejsze karty wymagają odpowiedniej ilości energii ,co za tym idzie .Zasilacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wygląda na sprzętowy, więc przenoszę do odpowiedniego działu.

Wcześniej miałem też tak było, tylko jeszcze wyskakiwały mi kolorowe migające kwadraty.

Tu bym raczej podejrzewał kartę graficzną.

Mocniejsze karty wymagają odpowiedniej ilości energii ,co za tym idzie .Zasilacz.

Skąd wniosek, że zasilacz do wymiany? A pierwsze zdanie zahacza o brednie - przy 660 TI 500 W by się nudził.

Co do zasilacza autora - to Deus G1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...