Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dln

Listwa bez bolca?

Polecane posty

Ok, a jak podepnę pod tą listwe monitor, którego zasilacz nie ma wejścia na te bolce?

Nie no... Weź mi wyślij zdjęcie tego wynalazku, bo nie chce mi się wierzyć, że w XXI wieku ktoś robi sprzęt elektroniczny bez uziemienia.

@Sepowaty - w sumie tak, ale zakładam, że pan elektromonter zdał SEP i wie, że brak uziemienia jest niezgodny z normami. Chyba, że kolega dln mieszka w bloku poPRLowskim - tam się różne cuda dzieją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że zasilacz nie ma wejścia na ten wystający bolec. Wygląda to tak jak tutaj - http://obrazki.elekt..._1374608405.jpg

Mieszkam w domu i nie mam gniazdek z tym wystającym bolcem, więc nie ma sensu się w to bawić?

@edit

Sprawdziłem dokładnie, jednak mam to wejście w zasilaczu na ten bolec, ale nie mam bolca w gniazdku więc jest sens?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić listwę z bolcami zawsze możesz, bo cenowo prawie się nie różnią, a ich dostępność jest większa. Wtyczka od przewodu też będzie pasować. Trochę mnie martwi ten twój brak odpowiednich gniazdek. Możliwe, że masz w pełni sprawne uziemienie tylko nie podłączone. Na twoim miejscu postarałbym się to sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...