Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LucasNav

Rozwiązany: konfiguracja Linksysa e2500 PPPoE

Polecane posty

Mam problem ze skonfigurowaniem routera Linksys E2500, konfigurowałem go nie raz i nie miałem z nim problemów, aż do dzisiaj. Mianowicie dostałem od dostawcy login i hasło oraz swoje ip i nie umiem tego wprowadzić na routerze żebym mógł korzystać z WiFi. Kiedy podłączam się kablem bezpośrednio do gniazdka Ethernetowego i loguje podanymi danymi to nie ma problemu, ale za nic nie mogę ustawić routera żeby "pośredniczył". Dodam że jeszcze wczoraj router działał bo dostęp był wtedy "wolny" czyli nie wymagał haseł, ani nic z tych rzeczy. Zeszłego roku też były hasła i wtedy skonfigurowałem go bez problemu i wszystko działało, a teraz nie mogę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem już załatwił kumpel. Choć z tego co mówił nie zrobił wcale więcej niż ja. Chodziło mi natomiast że jak wepnę się kablem bezpośrednio do gniazdka to net jest, ale jeśli podepnę do gniazdka router a kompa do routera (przez kabel albo przez wifi) to neta wtedy nie było. Umiem ustawić WiFi, problemem było że router nie uzyskiwał adresu od dostawcy i nie mógł udostępniać internetu podłączonym do niego urządzeniom.

No, ale mniejsza o to - jakoś daliśmy sobie z kumplem radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...