Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Rozwiązany: Brak sygnału na/z karty sieciowej

Polecane posty

Założyłem nowy temat, choc to ciąg dalszy perypetii z tego: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=232337, ale problem już inny. Przeinstalowałem system i zaczęło działac wszystko z wyjątkiem internetu. Mam w domu router, do którego na kablu podpięty jest mój komputer. Dzieci mają sprzęt na wi-fi i internet mają. Myślałem, że może kabel, ale nie, bo podpiąłem lapka syna przez kabel i net chodzi. Dodatkowo jak był podpięty laptop, to na routerze zapalała się dioda od gniazda, w które został wpięty. W przypadku mojego komputera dioda nie świeci. Od strony systemowej sprawa ma się tak, że kartę system rozpoznaje, twierdzi, że urządzenie działa poprawnie. Kartę mam zintegrowaną, sterowniki instalowałem z firmowej płytki do płyty głównej. Sprawdzając połączenie mam tam połączenie LAN i niby jakiś ruch jest, ale jeśli chodzi o wysłane/odebrane paczki to jest rzędu 8/7. Byłem u dostawcy sieci, gdyż myślałem, że będę musiał ręcznie konfigurowac jakieś adresy bramki itp., ale powiedział mi, że wszystko działa automatycznie. Jeszcze jedno: nie mam teraz na dolnej belce ikony połączenia (takie dwa komputerki połączone ze sobą). Dawniej, nawet jak była jakaś awaria ze strony providera albo choby mi się kabel wypiął, to ta ikonka była, ale pojawiał się żółty wykrzyknik i komunikat, że coś jest nie tak z połączeniem. Teraz nie ma nic. Ktoś coś poradzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...